Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13: gwiazda disco polo kolejnym uczestnikiem? Będzie wesoło!

2020-01-20 16:30 nk
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13- kolejny uczestnik?
Autor: WBF

Trwają spekulacje na temat kolejnych uczestników 13. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Poznaliśmy już kilka nazwisk, ale żadne z nich na razie nie zostało potwierdzone przez producentów show. Kolejną gwiazdą TTBZ 13 będzie ponoć bardzo popularny wokalista disco polo, którego widzowie Polsatu już dobrze znają!

Już wiosną 2020 Polsat wyemituje kolejną edycję popularnego programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Choć będzie to 13. odsłona show, kilku polskich artystów z pewnością nie będzie uważać jej za pechową - w końcu każdy kolejny odcinek to dla uczestników całkiem przyzwoity zastrzyk gotówki!

Kilka dni temu media informowały, że w TTBZ 13 wystąpią: zwyciężczyni The Voice Of Poland 8, Marta Gałuszewska; aktor z nany z seriali O mnie się nie martw czy Zawsze warto, Karol Dziuba; aktor filmów Miasto 44 i Powidoki, Filip Gurłacz, aktorka głównie teatralna, Kamila Boruta; aktor znany z kilku polskich seriali, Maurycy Popiel, a także piosenkarka Gosię Andrzejewicz. To jednak oczywiście nie koniec listy.

Gwiazdor disco polo w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13?

Jeśli wierzyć w najnowsze doniesienia polskiej prasy, w Twoja Twaz Brzmi Znajomo 2020 wystąpi jeszcze jeden uczestnik, który może budzić emocje...

Jak dowiedział się Fakt, Czadoman wystąpi w 13. edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”! Nic dziwnego, że producenci zaprosili go do muzycznego show. Discopolowiec cieszy się dużą popularnością i ma na swoim koncie takie hity, jak „Chodź na kolana” czy „Bliźniaczki”, które osiągnęły kilkadziesiąt milionów odtworzeń na platformie YouTube.

- czytamy na stronie Faktu.

Myślicie, że Czadoman poradzi sobie w TTBZ 2020?

Czadoman
Autor: WBF
NAJNOWSZE