Tomasz Kammel

i

Autor: AKPA Tomasz Kammel poprowadzi nowy teleturniej TVP

Tomasz Kammel poprowadzi nowy teleturniej TVP. Uczestnicy zmierzą się z pytaniami ze świata nauki

2023-02-02 14:41

Tomasz Kammel przyjął propozycję poprowadzenia nowego teleturnieju, który za granicą cieszy się dużą popularnością. Teraz czas na Polskę. Dwie drużyny zmierzą się ze sobą odpowiadając na intrygujące pytania ze świata nauki.

Tomasz Kammel cieszy się zaufaniem swoich przełożonych oraz uznaniem widzów TVP. Prezenter znany głównie ze śniadaniówki "Pytanie na śniadanie" właśnie dostał nowe wyzwanie. Poprowadzi program, który świetnie radzi sobie za granicą, a telewidzowie chętnie śledzą ten format. Mowa o teleturnieju "Who knew?", który jest produkcją firmy FrementleMedia. Jak się będzie nazywał w Polsce i na czym polega jego formuła?

Tomasz Kammel poprowadzi program z inny znanym dziennikarzem

Zagraniczny teleturniej "Who knew?" przyjął w Polsce nazwę "Wiesz, czy nie wiesz", a jego premiera odbędzie się 5 marca 2023 roku. Będzie to kolejna produkcja tego typu, gdzie trzeba odpowiadać na pytania ze świata nauki. TVP lubuje się w takich formatach - mamy bowiem "Va Banque", czy "Jeden z dziesięciu", które od wielu lat są chętnie oglądane przez widzów Telewizji Publicznej. Czy "Wiesz, czy nie wiesz" również zapisze się na stałe w ramówce TVP? Zobaczymy!

Na razie wiadomo, iż w programie zmierzą się dwie drużyny, które będą musiały odpowiadać na pytania typu: "Co robią wydry morskie, kiedy śpią? Co może obrać czosnek w kilka sekund? Założenie jest takie, aby było zabawnie, wciągająco i żeby każdy mógł wynieść po programie ciekawą wiedzę.

Co więcej, Kammelowi będzie towarzyszył inny dziennikarz i prezenter Radosław Brzózka, znany z takich formatów, jak "Gra słów. Krzyżówka", czy "Jak to działa". Będzie on objaśniał widzom i uczestnikom niektóre zjawiska naukowe.

Sonda
Który z tych programów najbardziej lubisz oglądać?
Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65