To książę Harry, a nie Meghan Markle, uparł się na przeprowadzkę do Kanady!

2020-03-24 18:20 mw
Meghan Markle i książę Harry
Autor: DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP/East News

Kto wymyślił Megxit i przeprowadzkę do Kanady - książę Harry czy Meghan Markle? Do tej pory większość odpowiedziałaby pewnie bez namysłu, że odejście od rodziny królewskiej zainicjowała żona Harry’ego. Okazuje się jednak, że mogło być zupełnie inaczej!

Kiedy Harry i Meghan zbombardowali rodzinę królewską i brytyjskich poddanych szokującą wiadomością o swojej rezygnacji z honorów przynależnych członkom monarchii, na żonę księcia posypały się gromy. Tabloidy i hejterzy nie czekali z wydaniem wyroku, obwiniając Meghan Markle za rozbicie brytyjskiej rodziny królewskiej. 

Ale czy tzw. Megxit na pewno był jej pomysłem? Najnowsze doniesienia prasy zmieniają punkt widzenia.

TO KSIĄŻĘ HARRY WYMYŚLIŁ MEGXIT?

Amerykański serwis Us Weekly cytuje źródło zbliżone do księcia Harry’ego i jego żony. Z ujawnionych przez informatora rewelacji wynika, że to książę Harry namówił Meghan Markle do przeprowadzki do Kanady, a nie na odwrót, jak wielu dotychczas sądziło!

Informator Us Weekly twierdzi, że książę Harry miał już dość życia w rodzinie królewskiej i dlatego przekonał żonę do “ucieczki” do Vancouver. Podobno był w tej sprawie “nieugięty i bardzo zdeterminowany".

Na decyzję Harry’ego miało wpłynąć przede wszystkim niezdrowe zainteresowanie mediów, które wbrew woli księcia i jego żony uczyniły z Sussexów swój główny cel. Harry, który z podobnych powodów w dzieciństwie stracił matkę i wie, jak to jest dorastać w świetle reflektorów, chciał uchronić przed takim dzieciństwem swojego synka.

Czy to się uda? Póki co wydaje się, że Meghan i Harry nie żałują decyzji o odejściu od rodziny królewskiej. Pytanie tylko, czy uda im się naprawdę uniezależnić finansowo.

Proste i szybkie fryzury na #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE