Claire Foy i Olivia Coleman

i

Autor: Rex Features/East News; USA TODAY Network/Sipa USA/East News

The Crown 6 potwierdzone. Która królowa Elżbieta II jest Twoją ulubioną? [SONDA]

2020-07-11 12:08

Fani the Crown z niecierpliwością czekają na 4. sezon serialu The Crown. Będzie to ostatnia odsłona serialu, w której w główną rolę królowej Elżbiety II wciela się Olivia Colman - kilka miesięcy temu poznaliśmy już kolejną odtwórczynię głównej roli, którą została Imelda Staunton. W minionym tygodni tymczasem twórcy potwierdzili, że powstanie również 6. sezon The Crown.

Twórcy serialu The Crown zdecydowali się na bardzo oryginalny sposób prowadzenia swojej historii o brytyjskiej monarchii. Wraz z kolejnymi sezonami serialu w głównych bohaterów wcielają się kolejni aktorzy, którzy mają lepiej oddawać charakter coraz starszej królowej Elżbiety II i jej bliskich. I tak w 1. i 2. sezonie The Crown w roli monarchini oglądaliśmy Claire Foy, a w 2. - Olivię Colman. Gwiazda wróci jako Elżbieta II jeszcze w The Crown 4, by następnie zostać zastąpioną przez Imeldę Staunton, znaną m.in. z Harry'ego Pottera czy Downtown Abbey.

Ostatnio twórcy The Crown potwierdzili, że poza zaplanowanym 5. sezonem serialu zobaczymy również sezon 6., który będzie jednocześnie sezonem finałowym.

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio
Sonda
Która odtwórczyni lepiej wcieliła się w rolę królowej Elżbiety II?

The Crown - która królowa Elżbieta II?

Tymczasem fani serialu sceptycznie podchodzili do pomysłu "podmianek" aktorów. I gdy w The Crown 3 Claire Foy została zastąpiona przez Olivię Colman, Vanessa Kirby przez Helenę Bohnam Carter, a Matt Smith przez Tobiasa Menziesa, nie brakowało pomruków niezadowolenia. Nowi aktorzy szybko udowodnili jednak, że stanęli na wysokości zadania, o czym świadczą liczne nagrody dla The Crown 3.

A my - w oczekiwaniu na The Crown 4 - pytamy Was o to, która odtwórczyni królowej Elżbiety II lepiej sprawdziła się w swojej roli? Dajcie znać w sondzie!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Queen Elizabeth II. Mother. Sovereign. Wife. Post udostępniony przez The Crown (@thecrownnetflix)