Te gwiazdy mają krewnych w rodzinie królewskiej! Kate, William i królowa to ich...

2019-08-25 12:00
Hilary Duff
Autor: SplashNews.com/East News; Dominic Lipinski/Press Association/East News

Przynależność do brytyjskiej rodziny królewskiej to marzenie wielu osób na świecie! Pokrewieństwo z królową lub kimkolwiek z królewskiego dworu to spory powód do dumy. Tymczasem są na świecie gwiazdy, które FAKTYCZNIE mają powiązania z monarchią. Oto gwiazdy, które mają krewnych w rodzinie królewskiej i mało kto o tym wie!

Opracowywanie swojego drzewa genealogicznego to wyjątkowo fascynujące zajęcie. Poznawanie swoich korzeni i przodków daje nie tylko wgląd w przeszłość swojej rodziny, ale i sporo do myślenia. Zwłaszcza, gdy okazuje się, że Twoją krewną jest sama królowa Elżbieta...

Okazuje się, że są takie gwiazdy, które mogą rzeczywiście pochwalić się pokrewieństwem z członkami brytyjskiej rodziny królewskiej! Kto to taki?

Gwiazdy spokrewnione z monarchią

1. Ralph Fiennes

Jak podał Financial Times, Ralph Fiennes, czyli słynny Lord Voldemort z filmów o Harrym Potterze, jest spokrewniony z... księciem Karolem! Angielski aktor i syn królowej mają być podobno kuzynami z ósmego pokolenia. Co ciekawe, panowie mieli niedawno okazję spotkać się na planie nowego filmu o Jamesie Bondzie!

Ralph Fiennes i książę Karol na planie 25. Bonda
Autor: NIKLAS HALLE'N/AFP/East News

2. Dakota i Elle Fanning

Kilka lat temu serwis Ancestry.com odkrył, że słynne siostry Dakota i Elle Fanning są potomkiniami króla Edwarda III, który panował w Anglii od... 1327 do 1377 roku. A to oznacza, że są spokrewnione nie tylko z rodzonymi dziećmi królowej Elżbiety, ale i z Kate Middleton! Mama księżnej Cambridge jest bowiem prawnuczką króla w dwudziestym pierwszym pokoleniu. To z kolei znaczy, że Kate i siostry Fanning są bardzo, bardzo dalekimi kuzynkami.

Elle Fanning i Dakota Fanning
Autor: ENT / SplashNews.com/East News
Kate Middleton, książę William
Autor: Rex Features/East News

3. Hilary Duff

Kolejną gwiazdą spokrewnioną z rodziną królewską jest Hilary Duff. Jak obliczył serwis FindMyPast.com, Hilary Duff jest krewną samej królowej Elżbiety! Związek amerykańskiej aktorki z brytyjską monarchinią ma sięgać osiemnaście pokoleń wstecz. To oznacza jednocześnie, że Hilary jest najbliżej związaną z rodziną królewską amerykańską gwiazdą (z wyjątkiem Meghan Markle).

Hilary Duff
Autor: Invision/Invision/East News
królowa Elżbieta
Autor: Rex Features/East News

A Wy, sprawdzaliście już swoje korzenie?

NAJNOWSZE