Taylor Swift, The Man: zakończenie teledysku SZOKUJE! Główny bohater to Scooter Braun?

2020-02-27 18:35 nk
Taylor Swift, The Man
Autor: YouTube.com/Taylor Swift

Premiery doczekał się nowy teledysk Taylor Swift, The Man. Trudno pozbyć się wrażenia, że główny bohater wideo łudząco przypomina pewną osobę... Czy pierwowzorem był Scooter Braun?! A gdybyście przez cały klip zastanawiali się, gdzie podziała się sama Taylor Swift, to odpowiedź może Was mocno zaskoczyć!

Premiery doczekał się wyczekiwany przez fanów teledysk do nowego singla Taylor Swift, The Man!

Tay od kilku dni zapowiadała klip do numeru, o którym od dawna mówi się, że jest dissem na Scootera Brauna. Wideo jest tym bardziej osobiste, że wyreżyserowała je sama Taylor Swift.

Teledysk Taylor Swift... bez Taylor Swift?!

Zapowiedzi teledysku The Man w mediach społecznościowych Taylor Swift były dość lakoniczne i tajemnicze, jednak można było wywnioskować z nich, że bohaterem klipu jest facet. To jeszcze spotęgowało podejrzenia, że to Scooter Braun został przedstawiony w obrazku.

Czy rzeczywiście bohaterem teledysku Taylor Swift, The Man, jest Scooter Braun?

W klipie widzimy mężczyznę - ewidentnie wpływowego, bogatego i zakochanego w sobie biznesmena, który traktuje ludzi przedmiotowo, nikogo i niczego nie szanuje, otacza się pięknymi kobietami i ogólnie bardzo kocha siebie. Facet ma starannie ułożone ciemne włosy i przystrzyżony ciemny zarost - mniej więcej taki, jaki nosi znienawidzony przez Tay menadżer Justina Biebera. Czy to Scooter? Interpretację tej postaci Swift pozostawia widzom.

Jest jeszcze jedna ciekawostka. Przez niemal całe wideo nigdzie nie widać samej Taylor Swift. Dopiero na końcu teledysku okazuje się, że piosenkarka cały czas była... na pierwszym planie! Jak to możliwe? Zobaczcie sami!

Fakt, że Taylor Swift sama wcieliła się w egoistycznego i egocentrycznego bohatera teledysku The Man czyni wyreżyserowany przez nią klip jeszcze bardziej osobistym. Czy to potwierdzenie teorii o tym, że facet symbolizuje Brauna?!

NAJNOWSZE