Taylor Swift na szokującym spotkaniu

i

Autor: Rex Features/East News

Gwiazdy

Taylor Swift na szokującym spotkaniu. Takiego towarzystwa nikt się nie spodziewał

2023-09-21 15:46

Taylor Swift ponownie zaszokowała swoich fanów. Piosenkarka bez dwóch zdań lubi ich zaskakiwać, jednak tym razem udało jej się przejść samą siebie. Trzeba przyznać, że takiego ruchu mało kto się po niej spodziewał. To spotkanie zapisze się w historii show-biznesu. Z kim spotkała się wokalistka? Wyjaśniamy!

Taylor Swift niejednokrotnie pokazała, że potrafi się dogadać niemal z każdym, kto nie zaczyna z nią konfliktów. W ostatnich miesiącach gwiazda zbiera coraz większą ilość zwolenników. Nie tylko jej muzyka, ale również osobowość medialna sprawiają, że tak wiele osób ją polubiło. Okazuje się, że pośród nich znajduje się również... była partnerka jej ex chłopaka! Panie spotkały się ze sobą po gorącym rozstaniu aktorki. Nie da się ukryć, że z pewnością musiały mieć tematy do rozmów. Tak interesującego spotkania chyba nikt się nie spodziewał - nawet jej najwierniejsi fani. Szczegóły znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: Selena Gomez i Taylor Swift na poruszającym zdjęciu. Internauci nie mogli wyjść z podziwu

Fani Taylor Swift biorą ślub inspirowany jej teledyskami!

Taylor Swift i Sophie Turner

Taylor Swift wybrała się na spotkanie z nikim innym, jak sama Sophie Turner. Piosenkarka postanowiła zacieśnić znajomości z byłą partnerką Joe Jonasa, z którym sama niegdyś była. Turner nigdy nie ukrywała, że jest fanką muzyki autorki piosenek takich jak "Wildest Dreams" czy "All Too Well". Jak widać, teraz postanowiła się z nią zaprzyjaźnić. Nie da się zaprzeczyć, że z pewnością mają o czym rozmawiać. Takiego duetu nikt się nie spodziewał - a już na pewno nie członek Jonas Brothers!

ZOBACZ TAKŻE: Demi Lovato i Taylor Swift się pogodziły!? Internauci wskazują dowody

Taylor Swift i Joe Jonas - piosenki

Według teorii fanów, Taylor Swift napisała kilka piosenek o jednym z braci Jonas. Powszechnie uważa się, że na liście znajdują się hity takie jak:

  1. Forever and Always
  2. Last Kiss
  3. You All Over Me
  4. Mr. Perfectly Fine
  5. Better Than Revenge
  6. Holy Ground

Który wokalista mógłby zostać Twoim chłopakiem?

Pytanie 1 z 8
Co cenisz najbardziej w drugiej osobie?