Taniec z Gwiazdami ZNIKA Z ANTENY Polsatu? Zła informacja dla fanów!

2022-01-20 6:02 RD
Taniec z gwiazdami 2021 - online na żywo. Gdzie oglądać za darmo w internecie?
Autor: wbf

Taniec z Gwiazdami zniknie z anteny Polsatu? Nieoficjalne doniesienia mówią o tym, że władze stacji zdecydowały się zawiesić ten format. Tanecznego show ma zabraknąć w wiosennej ramówce telewizji Polsat. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Taniec z Gwiazdami to jeden z popularniejszych programów rozrywkowych w telewizji Polsat. Widzowie chętnie oglądają zmagania uczestników, którzy walczą o kryształową kulę. 

W finałowych kulisach „Tańca z gwiazdami”, które pojawiły się pod koniec października 2021 roku podano, że następna edycja tego popularnego show pojawi się wiosną 2022. Jak wynika z informacji portalu Press.pl, stacja ostatecznie nie zdecydowała się na umieszczenie 13. edycji „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” w wiosennej ramówce.

Stacja nie skomentowała medialnych rewelacji na ten temat. 

The Voice Senior: Przed laty „dostał kosza” od Maryli Rodowicz. Po 47 latach artystka spełniła jego prośbę.

12. edycja programu, która pojawiła się jesienią 2021 roku, przyciągnęła znacznie mniej widzów.Z danych Nielsen Media wynika, że emitowaną wtedy 12. edycję śledziło średnio 1,35 mln widzów. To o 396 tys. mniej, niż rok wcześniej kontynuację 11. edycji (przerwanej przez pandemię). 

Według informatorów Press.pl program może powrócić na antenę jesienią, jednak nie zapadły jeszcze żadne decyzje. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Niebawem wyprowadzę się do Warszawy. Mam zamiar zostać aktorką. Teraz przygotowuję się do egzaminów do szkoły teatralnej. Kim jestem?
NAJNOWSZE