Taniec z gwiazdami - finał: Wyniki zaskoczeniem dla widzów? Kto wygrał 23.10.2020?

2020-10-23 10:19 mm
Taniec z Gwiazdami 2020 - finał szybciej niż planowano! Fani pogodzeni z decyzją
Autor: WBF Taniec z Gwiazdami 2020 - finał szybciej niż planowano! Fani pogodzeni z decyzją

Kto wygrał Taniec z gwiazdami 2020? Pechowa 11. edycja show dobiega końca. Na parkiecie zostali już tylko finaliści: Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino oraz Edyta Zając i Michał Bartkiewicz. Która z par okaże się lepsza? Kto w wiosenno-jesiennej edycji Tańca z gwiazdami zdobędzie Kryształową Kulę? Wyniki finału Tańca z Gwiazdami poznamy wcześniej, niż planowano - już w piątek 23 października 2020 roku.

Taniec z gwiazdami 2020 dotarł do wielkiego finału! Ostatni odcinek tegorocznej edycji pokazany zostanie wcześniej, niż zakładali producenci. A wszystko przez pandemię koronawirusa, która w tym roku mocno pokrzyżowała plany Polsatu.

Przypomnijmy: najpierw po zaledwie dwóch odcinkach producenci zdecydowali się przerwać wiosenną 11. edycję Tańca z gwiazdami z powodu zagrożenia epidemicznego. Program wznowiono na początku września i wiele wskazywało na to, że uda się bez przeszkód szczęśliwie dojechać do finału.

Niestety, życie i tym razem pokrzyżowało plany. Najpierw występu musiał przerwać Sylwester Wilk, który doznał kontuzji nogi. Następnie z powodu kwarantanny z programu musieli rezygnować Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa. Później to samo spotkało Sylwię Lipkę, u której wykryto koronawirusa oraz Rafała Maseraka - z tego samego powodu.

Ostatecznie w programie zostały tylko dwie pary, a nie cztery. Na parkiecie wciąż walczą Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino oraz Edyta Zając i Michał Bartkiewicz.

Finał Tańca z gwiazdami: wyniki zaskoczą widzów?

Kto wygrał 11. edycję Tańca z Gwiazdami? Dla kogo ta dość pechowa odsłona tanecznego show Polsatu mimo wszystko okaże się szczęśliwa?

Kiedy ogłaszano listę uczestników 11. edycji Tańca z gwiazdami wiele osób obstawiało, że największą szansę na zwycięstwo ma Julia Wieniawa. W trakcie show jednak sympatie widzów często się z mieniały, co można było zaobserwować choćby w licznych komentarzach na oficjalnym koncie programu na Facebooku. Z kolejnymi odcinkami wiele osób zaczęło stawiać na Edytę Zając.

Która z dziewczyn wytrzyma presję i w finałowym odcinku udowodni, że zasługuje na zwycięstwo?

Już 23 października przekonamy się, kim są zwycięzcy Tańca z gwiazdami 2020. Wyniki poznamy w piątkowy wieczór. Tuż po ogłoszeniu werdyktu oczywiście znajdziecie je także w tym artykule.

Gadający kot | ESKA XD - Coś dobrego #7
NAJNOWSZE