Taniec z Gwiazdami 11, odc. 2: TAKICH ZDJĘĆ już tej wiosny nie zobaczycie! A było HOT...

2020-03-14 13:46 nk
Taniec z Gwiazdami 11, odc. 2
Autor: WBF

2. odcinek Tańca z Gwiazdami 11 okazał się być ostatnim, jaki zobaczyliśmy wiosną 2020. Władze stacji zdecydowały o zawieszeniu programu i przełożeniu go na jesień. Wszystko oczywiście z obawy przed koronawirusem. Zanim jednak decyzja została ogłoszona, zobaczyliśmy jedenaście naprawdę gorących tańców! Zobaczcie zdjęcia!

Tak szokującego odcinka Tańca z Gwiazdami w historii programu jeszcze nie było! 2. odc. TzG 11 to był nie tylko pierwszy odcinek bez udziału publiczności, ale także... ostatni w ogóle, wyemitowany wiosną 2020! Władze Polsatu podjęły historyczną decyzję w związku z pandemią koronawirusa i ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce.

Zanim jednak Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz obwieścili widzom oraz uczestnikom tę wiadomość, zobaczyliśmy jedenaście emocjonujących tańców! I sporo pięknych, półnagich ciał na parkiecie! ;)

Taniec z Gwiazdami 11, odc. 2: Gorące pożegnanie z wiosenną edycją!

Śledziliście naszą relację z 2. odcinka Tańca z Gwiazdami 2020? Jeśli nie, to koniecznie do niej zajrzyjcie, bo nawet, jeśli oglądaliście show na żywo, mogliście coś przegapić...

Trzeba przyznać, że na pożegnanie wiosennej edycji Tańca z Gwiazdami 2020 - choć jeszcze tego nie wiedziały - gwiazdy show wyglądały naprawdę HOT!

Zobaczcie zdjęcia z 2. odcinka show. Jedno jest pewne - tej wiosny już nowych fotek z tego studia nie zobaczycie!

NAJNOWSZE