Takiej Seleny Gomez jeszcze nie widzieliście. Co za oldschool!

2020-02-11 12:22 kp
Selena Gomez
Autor: Tibrina Hobson/Getty AFP/East News

Selena Gomez uwielbia eksperymentować ze stylem. Gwiazda świetnie odnajduje się w młodzieżowych stylizacjach, ale potrafi też zadać szyku i pokazać się w eleganckich, dojrzałych kreacjach. Tym razem jednak Sel postanowiła zabawić się z uczesaniem i pokazała się w zupełnie nowym wydaniu. Jak Wam się podoba?

Fani Seleny Gomez uwielbiają podglądać jej stylizacje i pomysły na fryzury. Wokalistka jest wierna swojemu kolorowi, jednak chętnie eksperymentuje z cięciem i uczesaniem. Tylko ostatnio mogliśmy ją podziwiać z luźnym upięciem na Hollywood Beauty Awards, z eleganckim kokiem na premierze filmu Dolittle, w prostym bobie na American Music Awards czy w długich falach na ACLU Bill of Rights Dinner.

Tym razem Selena Gomez postanowiła trochę pobawić się z lokami. Fani są zachwyceni jej nowym lookiem, który pokazała na Instagramie!

Nowa fryzura Seleny Gomez

Selena Gomez dodała na Instagram zdjęcia, na których na jej głowie zawitały oldschoolowe loki w stylu Baby z Dirty Dancing. Gwiazda zakręciła też romantycznie grzywkę, a efekt wzmocniła retro kolczykami. Internauci nie kryją zachwytu.

Te włosy są takie urocze!

To najlepsza fryzura 😍😍

Kocham te włosy!

- to tylko kilka przykładowych komentarzy.

Część fanów spekuluje też, że uczesanie pochodzi z planu kolejnego teledysku Seleny Gomez. Zobaczcie sami!

NAJNOWSZE