Maja i Krzysztof Rutkowski

i

Autor: AKPA Takie prezenty dostanie syn Rutkowskich na I Komunię

Gwiazdy

Takie prezenty na Komunię dostanie syn Rutkowskich. Przesada?

2024-04-08 10:15

Niedawno Krzysztof Rutkowski ogłosił, że weźmie drugi ślub ze swoją obecną małżonką - Mają. Ceremonia ma być połączona z I Komunią ich syna - Krzysztofa juniora. Para nie ukrywa, że będzie to z pewnością ogromne wydarzenie dla całej rodziny. Maja Rutkowski ostatnio wspomniała o prezentach dla syna.

Krzysztof i Maja Rutkowski obecnie przygotowują się do bardzo ważnych wydarzeń w życiu ich rodziny. Na początku maja para po raz drugi powie sobie sakramentalne "tak". Pierwszy ślub Rutkowskich odbył się pięć lat temu i miał charakter cywilny. Tym razem miłość aż po grób będą ślubować sobie w kościele. Szykują również huczne wesele, które odbędzie się w plenerze, które będzie połączone z przyjęciem komunijnym ich syna. Dzień po ślubie, Krzyś junior, przystępuje bowiem do I Komunii. W przyjęciu ma wziąć udział aż 150 gości, choć lista zaproszonych osób może znacznie się powiększyć. Mama chłopca wspomniała również o prezentach komunijnych dla ukochanego syna.

Krzysztof Rutkowski bez kwadratowej fryzury. Na starych zdjęciach trudno go rozpoznać!

Takie prezenty dostanie syn Rutkowskich na Komunię

Przyjęcie komunijne i wesele odbędą się w sobotę, wszystko po to, aby w niedzielę cała rodzina mogła skupić się na duchowym aspekcie uroczystości ich syna, który, jak wyznała Maja Rutkowski, od dawna przygotowuje się do tego ważnego dnia. Szczęśliwa mama wyznała w rozmowie z portalem ShowNews, od rodziców na Komunię dostanie wymarzone BMW.

Samochód na pewno chyba dostanie, ale jaki to zobaczymy, bo jednak takiemu dziecku to cały czas się zmienia. Dwa miesiące temu było driftowanie, ale to jest naprawdę niebezpieczne. Samochód jest wstępnie zamówiony, nie wiem jednak, czy nie będzie zmiany - wyznała.

Okazuje się, że syn Rutkowskich może również liczyć na drogie prezenty od zaproszonych gości. Maja Rutkowski powiedziała, że nie zamierzają ograniczać gości w kwestii komunijnych podarunków:

Nie zakazujemy naszym gościom kupowania konkretnych prezentów. Jeśli będą chcieli mu kupić np. samolot odrzutowy lub łódź podwodną, to nasz syn go dostanie - powiedziała.

Myślicie, że są to odpowiednie prezenty dla przystępującego do I Komunii dziecka, czy jednak Rutkowscy przesadzili?