Tajemniczy wpis Magdy Pyznar z okazji urodzin. Czy planuje przeprowadzkę?

i

Autor: PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS Tajemniczy wpis Magdy Pyznar z okazji urodzin. Czy planuje przeprowadzkę?

O CO CHODZI?

Tajemniczy wpis Magdy Pyznar z okazji urodzin. Szykuje wielkie zmiany w życiu?

2023-09-21 12:54

Magdalena Pyznar to popularna influencerka, autorka powieści kryminalnych oraz była gwiazda Warsaw Shore. Dziś obchodzi swoje 32 urodziny. Z tej okazji opublikowała na swoim Instagramie bardzo tajemniczy wpis. Czy Magda próbuje nam coś zasugerować?

Ostatnio o Magdzie było bardzo głośno. Najpierw udzieliła wywiadu dla Dzień Dobry TVN. Opowiedziała tam bardzo osobistą historię. Dokładnie przedstawiła okoliczności w jakich do aresztu trafił jej ukochany partner i ojciec jej córeczki. Niedawno zaś Pyznar podzieliła się informacją, że w trakcie jednego ze spotkań za murami aresztu doszło do zaręczyn!

Magda Pyznar zaręczona! Jej partner ją totalnie zaskoczył

Andy Dust wysyła dużo szczęścia na jesień 2023! Oto jego "Lucky You"

Magda Pyznar - tajemniczy wpis

Magda Pyznar 21 września obchodzi urodziny. Niespodziewanie, właśnie w ten wyjątkowy dla siebie dzień opublikowała na swoim Instagramie bardzo tajemniczy wpis:

W końcu, w swoje 32 urodziny, mogę wam powiedzieć, że w moim życiu nadchodzą duże zmiany. Niesamowite, jakie życie potrafi pisać scenariusze.

soon - Kalabria

#czasnazmiany

Do wpisu dodane zostało zdjęcie błękitnego wybrzeża. Lokalizacja wskazuje na Kalabrię. Ten włoski region słynie nie tylko z pięknych krajobrazów, ale również z faktu bycia kolebką włoskiej mafii. Czy Magda planuje kolejną przeprowadzkę? Może już zmieniła Hiszpanie na słoneczną Italię? Czekamy na kolejne informację, ale bez względu na wszystko życzymy Magdalenie wszystkiego dobrego z okazji urodzin oraz powodzenia w nadchodzących zmianach.