Taconafide: Metallica 808 - trzeci singiel Taco Hemingwaya i Quebonafide już jest!

2018-04-04 19:57
Taconafide - Metallica 808
Autor: instagram.com

I to pewne, że będzie hitem na miarę Tamagotchi!

Taconafide nie zwalniają i wydają trzeci singiel! Nowa piosenka Taconafide nosi tytuł Metallica 808 - nieprzypadkowo! Taco Hemingway i Quebonafide przygotowali kolejny, odlotowy kawałek!

Tylko w ciągu pięciu godzin od premiery singiel Metallica 808 Taconafide został wyświetlony w serwisie Youtube prawie pół miliona razy. I już teraz zapowiada się hitem na miarę Tamagotchi ( 12 milionów wyświetleń w 1,5 tygodnia). Mocny, mroczny początek ze słowami "Chcieli grać, ale nie ta liga/ Oni to Nickelback/ Fifi, Kuba to Metallica/ Wróć!" zapadnie w pamięć.

Metallica 808 Taconafide to trzeci singiel, zapowiadający płytę Soma 0,5 mg Taco Hemingwaya i Quebonafide. Wcześniej panowie zaprezentowali kawałki Art-B i wspomniany Tamagotchi. Premiera albumu już 13 kwietnia. 1 kwietnia Taconafide  ujawnili szczegóły ich płyty. Album Soma 0,5 mg składa się z 15 utworów. Dla tych, którzy zamówili album w przedsprzedaży, duet przygotował niespodziankę - mixtape O,25 mg, na którym znajdzie się kolejnych 11 utworów, w tym kawałki nagrane z gościnnym udziałem Palucha, Bałagane, Dawida Podsiadło i Białasa.

Premierze wydawnictwa będzie towarzyszyła trasa koncertowa Ecodiesel Tour. Taco Hemingway i Quebonafide zagrają w największych halach koncertowych Krakowa, Warszawy, Katowic, Poznania, Gdańska, Łodzi i Wrocławia.

Tymczasem posłuchajcie Metallica 808 Taconafide! Będzie hit?

NAJNOWSZE