Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski pokazali wizualizację ogrodu! Fani są zachwyceni: „coś pięknego”

2024-04-15 8:13

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski kilka miesięcy temu poinformowali, że kupili 230-metrowy dom w środku lasu. Influencerzy są w trakcie remontu posiadłości i na bieżąco pokazują fanom postępy w pracach. Ostatnio na Instagramie pojawiła się wizualizacja ich przyszłego ogrodu i trzeba przyznać, że robi ogromne wrażenie!

Sylwia i Janek od lat tworzą szczęśliwą parę. W czerwcu 2022 roku influencerzy stanęli na ślubnym kobiercu i oficjalnie zostali mężem i żoną. Mimo młodego wieku, świetnie sprawdzają się w roli rodziców. W 2020 roku przywitali na świecie pierwszą pociechę, Polę. Już rok później ich rodzina ponownie się powiększyła, ponieważ na świat przyszła Nela. W 2023 roku Sylwia i Janek ponownie zostali rodzicami i świętowali narodziny trzeciej córeczki, Jaśminy. Ze względu na dużą rodzinę oraz małe dzieci, Przybysz i Dąbrowski zdecydowali się na zakup dużego domu, w którym każdy będzie mieć swój kąt. Celebryci zaplanowali już także, jak wyglądać będzie ogród wokół domu. Tam również nie zabraknie atrakcji dla dzieci oraz urokliwych miejsc na leniwe popołudnia i wieczory.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski pokazali wnętrze nowego domu. Nie mają jeszcze 30-tki, a już opływają w luksusy!

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski pokazali ogród

Prace wykończeniowe domu trwają, Sylwia i Janek nie zapominają również o przestrzeni wokół niego. Lada moment mają rozpocząć prace nad tarasem, a następnie tworzyć będą strefę dla dzieci oraz pergolę, która w przyszłości spełni wiele funkcji. Jak przyznaje Dąbrowski, w ciągu dnia pergola będzie idealnym miejscem na wypicie kawy, pracę czy aktywność fizyczną. Wieczorem natomiast pergola przemieniać się będzie w kino oraz miejsce do spotkań towarzyskich.

Oprócz pergoli w ogrodzie znajdzie się również mnóstwo drzew, krzewów i kwiatów. Nie zabraknie strefy dla dzieci, w której znajdzie się uroczy domek ze zjeżdżalnią oraz huśtawką. W planie są również hamaki, na których Sylwia i Janek będą mogli odpocząć po całym dniu.

Pod postem na Instagramie pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy fanów, którzy są zachwyceni tym, jak docelowo ma wyglądać ogród Sylwii i Janka. A wam jak podoba się wizualizacja?