Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski planują CZWORO DZIECI! Znamy też szczegóły ŚLUBU!

2020-01-28 15:02 nk
Sylwia Przybysz
Autor: Eska TV/Jazdy Gwiazdy

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostali niedawno po raz pierwszy rodzicami. Okazuje się jednak, że ich plany co do powiększania rodziny są jeszcze baaardzo bogate! Para planuje czwórkę dzieci. Sylwia opowiedziała też w programie Jazdy Gwiazdy o swoich ślubnych planach z ojcem swojej córeczki!

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski rodzicami zostali dokładnie 14 stycznia 2020 o 10:27. Właśnie wtedy para powitała na świecie swoją córeczkę. Pola Dąbrowska to prawdziwe oczko w głowie mamy i taty. Sylwia i Janek chętnie chwalą się noworodkiem na Instagramie.

Tuż przed porodem Sylwia Przybysz była gościem Rudego w programie Jazdy Gwiazdy w Eska TV. 21-letnia piosenkarka zdradziła w nim sporo szczegółów na temat planów związanych ze swoim życiem osobistym.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski chcą mieć gromadkę dzieci!

W programie Jazdy Gwiazdy Sylwia Przybysz wyjawiła, że sama pochodzi z licznej rodziny. Jan Dąbrowski też ma rodzeństwo, dlatego zakochani są zgodni co do tego, że i oni będą mieli kilkoro dzieci.

Sylwia zdradziła, że marzą jej się cztery córki, a "minimum trzy"!

Dla nas zawsze rodzina będzie najważniejsza, myślę, że to dlatego też, że wyszliśmy z dużych rodzin i to są dla nas priorytety. Ja pochodząc z dużej rodziny, nie wyobrażam sobie, że ja nie będę miała dużej rodziny. Bo to jest tak piękne, że ja mam zawsze do kogo wrócić, z kim pogadać, z kim się spotkać. To jest niesamowite uczucie i na szczęście Jasiek ma takie samo podejście. Może jesteśmy troszeczkę za to krytykowani, bo dla ludzi nie jest to normalne w dzisiejszych czasach.

- powiedziała Rudemu Sylwia Przybysz, dodając, że 21 lat na urodzenie pierwszego dziecka to według niej "normalny wiek".

Gwiazda wyjawiła także, że kiedy dowiedziała się, iż jest w ciąży, zaczęła martwić się, jak ona to powie... internautom! Wiedziała bowiem, że będzie krytykowana i oceniana.

Obawiam się tego, że wszystko, co pokażę, będzie krytykowane. Ale ja wiem, co chcę robić, wiem, jak opiekować się dzieckiem i tak, wiem, jakie to jest ciężkie. (...) Jesteśmy dorośli i jesteśmy odpowiedzialni mimo wszystko.

- zaznaczyła świeżo upieczona mama.

Sylwia Przybysz zdradziła także co nieco na temat planów co do ślubu. Ona i Janek stawiają na ślub kościelny.

Mamy zaplanowany, ale wiesz, ile się czeka na salę w Polsce.

- wyjawiła młoda gwiazda.

Mamy nadzieję, że para podzieli się zdjęciami z wesela!

Jazdy Gwiazdy można oglądać w każdą sobotę o 17:00 w Eska TV.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Moje wszystko 💕 Post udostępniony przez Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz)
NAJNOWSZE