Jan Dąbrowski, Sylwia Przybysz

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@dabrowskidom Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz kupili dom

Influencerzy

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski kupili wymarzony dom. Nie jest to urocza chatka

2023-09-20 9:48

Jan Dąbrowski wraz z żoną Sylwią Przybysz od dłuższego czasu nosili się z zamiarem zakupu nieruchomości dla swojej rodziny, jednak cały czas coś stało im na drodze. Gdy jednak zobaczyli ten dom, zakochali się od pierwszego wejrzenia. Zdjęcia nieruchomości pokazali w social mediach.

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz obecnie zajmują przestronne mieszkanie w Warszawie, jednak od dłuższego czasu zapowiadali swoim fanom, iż zamierzają przenieść się do domu, pod miasto. Kupili nawet działkę, na której miała stanąć 400-metrowa willa, ale plan ten się nie powiódł. Budowa miała ruszyć w 2022 roku, jednak przerosła ich cena materiałów oraz robocizny.

W trakcie, gdy rozmyśliliśmy się z budowy i zastanawialiśmy nad zakupem domu z rynku wtórnego, zauważyliśmy, że nasz projekt i lokalizacja niekoniecznie były takie wymarzone jak myśleliśmy. Dopiero wizyty w różnych miejscach, różnych bryłach, stylach budowy, pokazały nam, jakie jest nasze marzenie - powiedział przed rokiem influencer.

Zamiast budować dom, postanowili kupić kolejne mieszkanie w Warszawie, liczące 126 m kw, które w przyszłości ma być prezentem dla ich córek.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski ofiarami złodziei! "Ludzie, serio? Co z Wami jest nie tak?"

Co POTRAFISZ czego INNI NIE POTRAFIĄ? | WYWIADEX Radio Eska Iza Zabielska

Influencerzy oprowadzili fanów po willi. Mówili o basenie, bawialni, strefie medytacji...

Jan i Sylwia Przybysz przez długi czas rozglądali się za wymarzonym lokum, aż wreszcie trafili do miejsca, w którym zakochali się od pierwszego wejrzenia. Para influencerów jest tak zachwycona nowym zakupem, że postanowili nagrać film na YouTube, gdzie prezentują swój dom. Nie jest to urocza chatka, ale potężny 230 metrowy dom, zaprojektowany w nowoczesnym stylu. Posiadłość położona jest w lesie, pośród dorodnych drzew iglastych.

Para marzy, aby w domu znalazła się bawialnia dla córek, dwie garderoby, trzy łazienki, kominek na trzy strony, strefa do medytacji oraz basen. Pod filmem od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami oraz słowami zachwytu: Ta przestrzeń wokół domu jest cudowna. Gratulacje - czytamy na YouTubie - Trzymam kciuki, żeby wszystko poszło po waszej myśli - napisała fanka - Piękny ten wasz domek!! Od razu bije z niego takie rodzinne ciepło. Gratulacje - czytamy dalej.