Sylwia Przybysz chwali się ciążowym brzuszkiem! „Miałam bardzo ciężki czas” [FOTO]

2019-10-05 11:00 DR
Sylwia Przybysz z ciążowym brzuszkiem
Autor: Sylwia Przybysz / Instagram Sylwia Przybysz z ciążowym brzuszkiem

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski szykują się do najważniejszej roli w życiu. Do roli rodziców. Jakiś czas temu poinformowali o tym w mediach społecznościowych. Ostatnio jednak Sylwia zniknęła z Instagrama i Facebooka. Teraz powróciła i wytłumaczyła, czym spowodowane było jej milczenie w sieci. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski spodziewają się dziecka. Zakochani niejednokrotnie przyznawali, że nie mogą się doczekać aż ich pociecha przyjdzie na świat. Jednak mówili też, że tej roli bardzo się boją. W końcu nie ma nic bardziej odpowiedzialnego jak dobre wychowanie dziecka. Para może jednak liczyć na pomoc swoich przyjaciół i rodziny, dlatego nie stresują się tak bardzo. Ostatnio jednak Sylwia ograniczyła swoją aktywność w mediach społecznościowych. Jej fani byli zaniepokojeni tym, że nie mogą oglądać zdjęć i filmików robionych przez Sylwię. Gwiazdka jednak bardzo szybko wyjaśniła, że wszystko z nią w porządku. Po prostu zmagała się z przeziębieniem, a to w ciąży, nie należy do najprzyjemniejszych.

Dawno się do was nie odzywałam. To jest spowodowane tym, że mnie również choroba, jak większości z was, nie ominęła. Miałam bardzo ciężki czas. Dopiero teraz, na dniach wyzdrowiałam, ale dzisiaj znowu czuję się gorzej.

Mówi Sylwia Przybysz.

Tymczasem na jej Instagramie pojawiło się najnowsze zdjęcie, na którym widać pokaźnych już rozmiarów ciążowy brzuszek. Sylwia naprawdę wygląda przepięknie. Zobacz zdjęcie:

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE