Sylwia Grzeszczak w ciąży? Gwiazda komentuje plotki! "W moim życiu bardzo dużo się dzieje"

2019-08-05 7:55
Sylwia Grzeszczak w blond włosach
Autor: www.instagram.com/sylwia.grzeszczak.official

Czy Sylwia Grzeszczak jest w drugiej ciąży? Artystka pokazała się w Dzień Dobry TVN. Gwiazda zaprezentowała nowy wygląd - bardzo długie, falowane blond włosy. Czy zmiana na głowie oznacza także zmianę w życiu? Sylwia Grzeszczak skomentowała plotki, krążące w mediach od kilku tygodni! Co powiedziała?

Od tygodni po mediach krążą plotki, że Sylwia Grzeszczak jest w drugiej ciąży. Piosenkarka i jej mąż, Liber, są rodzicami 4-letniej Bogny, której przyjście na świat było wielkim wydarzeniem nie tylko dla samych rodziców, ale i dla ich fanów. Sylwia i Liber bardzo chronią swoje życie osobiste przed prasą. Długo nie chcieli zdradzić się z tym, że są razem. Potem w sferze spekulacji pozostawała także pierwsza ciąża Sylwii Grzeszczak. Czy teraz tak samo jest z drugą ciążą?

Sylwia Grzeszczak blondynką!

Fanów Sylwii Grzeszczak spotkało niemałe zaskoczenie. Piosenkarka zdecydowała się na sporą zmianę. I nie chodzi nam teraz o drugą ciążę, a o fryzurę. Swoje długie proste ciemne włosy artystka zamieniła na jeszcze dłuższe blond fale! Wygląda fenomenalnie!

Nową fryzurą Sylwia Grzeszczak pochwaliła się na Instagramie. Zaprezentowała ją także w Dzień Dobry TVN, gdzie zdradziła, że zmiana jest elementem pracy nad nowym teledyskiem. Jednak piosenkarka od lat marzyła o jasnych włosach, więc świeżutki klip był dla niej dobrym pretekstem, by to marzenie spełnić.

Podoba Wam się nowa fryzura Sylwii? Nam bardzo!

Sylwia Grzeszczak w drugiej ciąży?

Oczywiście prowadzący Dzień Dobry TVN nie mogli nie skorzystać z okazji, by podpytać o drugą ciążę. Na pytanie Kingi Burzyńskiej, czy w jej życiu "także coś się zakręciło". gwiazda odpowiedziała:

W moim życiu bardzo dużo się dzieje i dużo jest takich zakręconych sytuacji. Non stop, od rana do wieczora, szczególnie ostatnio przy wydawaniu singla.

Burzyńska próbowała przycisnąć Sylwię, by skomentowała doniesienia o drugiej ciąży. Sylwia Grzeszczak po raz pierwszy odniosła się do plotek. 

Nic wam nie powiem! Jedno jest pewne: ja zawsze chronię swoją prywatność, skupiam się tylko na muzyce, zawsze sprawia mi to najwięcej radości. Czy jestem w ciąży, czy będę - czas pokaże.

- powiedziała Sylwia Grzeszczak.

Artystka wystąpi 14 sierpnia 2019 na festiwalu w Sopocie. Być może tam uda nam się dojrzeć ciążowy brzuszek? ;)

NAJNOWSZE