Taylor Swift - Hotplota.pl

i

Autor: PapSquad / SplashNews.com/East News

Stalker Taylor Swift trafił do więzienia. Mężczyzna włamał się i wziął prysznic w jej domu

2018-12-10 20:11

Kolejny prześladowca Taylor Swift nie może jej już zagrozić. Mężczyzna, który w tym roku włamał się do jej domu, a następnie wykąpał pod jej prysznicem został skazany na karę więzienia.

Najciemniejszą stroną sławy są bez wątpienia prześladowcy, z którymi muszą walczyć najpopularniejsi celebryci świata. Dla Taylor Swift czy Rihanny to chleb powszedni - wokalistki są wyjątkowo często narażone na ataki ze strony stalkerów. Mężczyźni są często tak zdesperowani, by spotkać swoje idolki, że włamują się do ich domów. Teraz kolejny z nich trafił do więzienia.

Jeden ze stalkerów Taylor Swift został aresztowany w kwietniu tego roku w jej domu. Intruz włamał się do posiadłości, wziął prysznic w jej łazience, a następnie... zasnął w jej łóżku, gdzie został znaleziony i zatrzymany. Teraz sąd wydał wyrok - stalker trafi do więzienia.

>> Drake zrobił nowy tatuaż! Pokazał go na zdjęciu bez koszulki. Super hot!

Stalker Taylor Swift skazany

7 grudnia 2018 Roger Alvarado został uznany winnym włamania. 20 grudnia mężczyzna oficjalnie usłyszy wyrok skazujący go na sześć miesięcy więzienia w zawieszeniu na pięć lat. Stalker będzie odsiadywał wyrok w więzieniu na Florydzie. W trakcie odsiadki przejdzie też pełne leczenie psychiatryczne.

Wygląda na to, że Taylor Swift znów będzie mogła spokojnie spać. Jak długo? Miejmy nadzieję, że to był już ostatni niezrównoważony psychicznie fan Tay!