SPLASH: polskie gwiazdy i ich filmiki: Natalia Siwiec, Klaudia Halejcio... ZOBACZ!

2014-08-05 22:00

SPLASH podbija serwisy społecznościowe! Zobaczcie, jak oblewają się wodą polskie gwiazdy: Natalia Siwiec, Jankes, Ada Fijał i Klaudia Halejcio!

SPLASH podbija serwisy społecznościowe! Zobaczcie, jak oblewają się wodą polskie gwiazdy: Natalia Siwiec, Jankes, Ada Fijał i Klaudia Halejcio!



Nowa moda wśród gwiazd, SPLASH, podbija internet! Zobaczcie filmiki, jakie zamieścili w sieci Natalia Siwiec, Ada Fijał, Jankes i Klaudia Halejcio!

Ada Fijał:



Jankes:



Natalia Siwiec:



Klaudia Halejcio:



Spadające Gwiazdy 2014: Justin Bieber, Orlando Bloom, Dariusz K.... WYBIERAMY!

Splash to nowa moda wśród internautów, a przed wszystkim - wśród celebrytów! Na czym polega Splash? Osoba, która otrzymuje "nominację" od innej osoby ma 48 godzin na to, by nagrać własne (najlepiej zabawne, pomysłowe) video, na którym widać, jak jest oblewana wodą. Potem ta osoba nominuje kilkoro swoich znajomych do zrobienia tego samego. Nie wykonanie zadanie skutkuje karą, jaką jest konieczność postawienia kolacji osobie nominującej.

Splash błyskawicznie rozprzestrzenia się w Internecie. Ma też swoich przeciwników, do których należy DJ Adamus. Artysta uważa, że to zwyczajne marnowanie wody, która jest bardzo potrzebna, między innymi w Afryce (ZOBACZ:
DJ Adamus atakuje Macieja Musiała? "To była prowokacja!". Po co Adamus obraził Musiała? Zobacz video!
)

A co Wy sądzicie o modzie na splash?