Sofia Richie bez stanika na HOT zdjęciu! I znów wzoruje się na Kourtney

2020-01-24 19:38 kp
Sofia Richie
Autor: SplashNews.com/East News

Choć Sofia Richie dorastała w świecie showbiznesu za sprawą swojego słynnego ojca, Lionela Richie, dopiero związek ze Scottem Disickiem i znajomość z siostrami Kardashian odkryły przed nią tajemnice prawdziwego celebryckiego życia. Dziś Sofia Richie to już celebrycka lwica, o czym świadczy jej ostatnia stylizacja!

Sofia Richie przeszła w ostatnich trzech latach prawdziwą szkołę życia. Gdy młoda celebrytka związała się ze Scottem Disickiem, nie mogła się spodziewać, że stworzenie prawdziwego związku będzie wyjątkowo trudne - głównie za sprawą sióstr Kardashian.

Kourtney Kardashian i jej siostry przez długi czas walczyły z obecnością Sofii w swoim otoczeniu. Młoda dziewczyna ojca dzieci Kourtney Kardashian nie przypadła do gustu starszym celebrytkom, pewnym swojej pozycji w celebryckiej hierarchii ich rodziny. Sofia nie poddawała się, co wyszło jej na dobre - nie tylko udało jej się w końcu zamieszkać ze Scottem Disickiem, ale i zdobyła przyjaźń Kylie Jenner.

Sofia Richie jak wytrawna celebrytka

Sofia Richie sporo zyskała na przyjaźni z Kylie Jenner. Nie tylko zaczęła bywać w towarzystwie miliarderki na kolejnych celebryckich imprezach, ale i podpatrzyła, jak przyciągać wzrok fanów - oczywiście nagością.

Na Instagramie Sofii Richie pojawiło się kolejne seksowne zdjęcie z eventu z udziałem celebrytki. Sofia po raz kolejny wzięła wzór z Kourtney Kardashian, zakładając luźną marynarkę. Dziewczyna Scotta Disicka poszła jednak o krok dalej i pod żakiet nie włożyła... niczego!

>> Sofia Richie znowu kopiuje Kourtney Kardashian! Scott Disick tego chce?

Efekt robi wrażenie, prawda?

Wyświetl ten post na Instagramie.
🌹 Post udostępniony przez Sofia Richie (@sofiarichie)
NAJNOWSZE