Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle

i

Autor: Mat. prasowe

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego: jak spędzą noc przed uroczystością?

2018-05-14 8:43

I co na to królewski protokół?

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego już w sobotę! 19 maja spełni się marzenie każdej dziewczynki - poślubi księcia. Jak to w przypadku królewskiego wesela szczegóły imprezy dyktuje protokół. Jak według niego ma wyglądać ostatnia noc Meghan Markle i księcia Harry'ego przed ślubem?

 

Meghan Markle i książę Harry to nietypowa para. Jeszcze kilkanaście lat temu ślub księcia z aktorką byłby zwykłym mezaliansem. Warto też pamiętać, że para nagina królewskie zasady wedle własnych potrzeb.

Meghan Markle łamie protokół na potęgę! Jednak w przypadku nocy przedślubnej para zdecydowała się uszanować zasady. Noc przed ślubem Meghan Markle i książę Harry spędzą osobno.

>> 7 razy, gdy Meghan Markle złamała królewski protokół!

Książę Harry będzie nocował z rodziną na zamku Windsor. Tymczasem Meghan Markle ostatnie chwile "wolności" spędzi z mamą... również na terenie zamku Windsor!

Prawdopodobnie nie będzie nocować w samym zamku, ale gdzieś na jego terenie. Na przykład w jednym z prywatnych apartamentów. The Royal Lodge, zabytkowy dom w Windsor Great Park, trzy mile na południe od zamku, jest jedną z możliwości.

Czy Meghan Markle i książę Harry faktycznie nie spotkają się, śpiąc na terenie jednego zamku? Zagraniczne media donoszą, że w grę wchodzi około 1000 pokoi i 484 000 m² terenów zielonych, więc raczej na siebie nie wpadną przypadkiem.

Meghan Markle i książę Harry

i

Autor: east news Meghan Markle i książę Harry
Meghan Markle i książę Harry

i

Autor: AFP Meghan Markle i książę Harry