Siostra Nayi Rivery zamieszkała z jej byłym mężem. Chce pomóc mu wychować syna

2020-09-29 18:03 es
Nickayla Rivera
Autor: 0000554/Reporter Nickayla Rivera

Naya Rivera zginęła w tragicznych okolicznościach. Gwiazda uratowała pięcioletniego syna, a sama utonęła. Trzy miesiące od tych makabrycznych zdarzeń siostra aktorki, Nickayla Rivera wprowadziła się do jej byłego męża.

Od tragicznej śmierci aktorki Glee minęły trzy miesiące. Naya Rivera uratowała pięcioletniego syna, a sama utonęła. To wydarzenie wstrząsnęło show-biznesem. Oczywiście najmocniej przezywa to rodzina zmarłej aktorki.

Chociaż Naya Rivera i Ryan Dorsey rozwiedli się dwa lata temu, para pozostawała w dobrych stosunkach. Były mąż zmarłej aktorki Glee mówił, że nie wyobraża sobie wychowywać syna bez niej.

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Siostra Nayi Rivery zamieszka z jej byłym mężem

Mówi się, że po śmierci Nayi Rivery jej siostra i były mąż się do siebie zbliżyli. W takich traumatycznych chwilach to nie powinno zaskakiwać. Jednak kiedy Ryan Dorsey i Nickayla Rivera zostali zauważeni podczas trzymania się za ręce, zaczęły się plotki.

Sprawa nabrała rozgłosu, gdy okazało się, że siostra Nayi Rivery zamieszka z jej byłym mężem. Nickayla Rivera nie dba o to, jak sytuacja wygląda.

W najciemniejszym okresie mojego życia jedyną ważną rzeczą są moi przyjaciele i rodzina. Trzymam się dla mojego siostrzeńca, mimo że nie mogę się trzymać dla siebie. Nie przejmuję się tym, jak to wygląda, ponieważ nikt nie widzi każdej bolesnej chwili, którą wszyscy przeżywamy.

Napisała na instastories Nickayla Rivera.

Siostra Nayi Rivery i Ryan Dorsey przeprowadzili się razem do wynajmowanego domu z trzema sypialniami w Kalifornii.

NAJNOWSZE