Shawn Mendes skończył 22 lata! Tak się zmienił od początku kariery! [GALERIA]

2020-08-08 8:00 KP

Ulubieniec fanów z całego świata, Shawn Mendes, świętuje w ten weekend swoje 22. urodziny. Mimo młodego wieku wokalista może cieszyć się oszałamiającą karierą i choć wielu przez długi czas porównywało go z Justinem Bieberem, nie ma wątpliwości, że Shawn to w pełni oryginalny artysta! A z okazji jego urodzin przygotowaliśmy galerię z jego zdjęciami z czasów jego pierwszych kroków w showbiznesie. Pamiętacie?

Ubiegły rok był dla Shawna Mendesa niezwykle udany. Wokalista objechał cały świat ze swoją trasą koncertową, zgarnął najważniejsze nagrody za hit Senorita i stworzył związek ze swoją wieloletnią przyjaciółką, Camilą Cabello. Ostatnie miesiące to dla niego jednak czas sporej pauzy - na początku roku muzyk zaplanował urlop po wyczerpującym tournee, a następnie w domu zatrzymała go pandemia koronawirusa.

I to właśnie z powodu pandemii Shawn Mendes zapewne nie będzie hucznie świętował swoich przypadających na 8 sierpnia 22. urodzin. Nie ma jednak wątpliwości, że Shawn spędzi ten czas z najbliższymi i zwyczajowo zdmuchnie świeczkę na torcie.

Czy Shawn Mendes to idealny facet dla Ciebie? Rozwiąż QUIZ i sprawdź!

Pytanie 1 z 8
Idziesz na randkę do kina. Którego filmu na pewno NIE wybierzesz?

Shawn Mendes skończył 22 lata

Shawn Mendes został dostrzeżony w serwisie Vine, gdy miał 14 lat i od tamtego momentu nieustannie jest pod obserwacją fanów i mediów. Gdy w kwietniu 2015 roku wydał pierwszy album pt. Handwritten, było już jasne, że o młodym wokaliście długo nie zrobi się cicho. I tak dziś Shawn Mendes uważany jest za jednego z najsłynniejszych młodych wokalistów na świecie, a przecież prawdziwa kariera wciąż jeszcze przed nim!

Z okazji jego urodzin przygotowaliśmy dla Was zdjęcia Shawna Mendesa właśnie z 2014 i 2015 roku, kiedy jego kariera zaczynała się na dobre. Mocno się zmienił od tamtego czasu? Zobaczcie sami!

NAJNOWSZE