Shawn Mendes odniósł historyczny sukces! Doceniono go w rodzinnej Kanadzie

2020-09-27 12:23 kp
Shawn Mendes
Autor: Invision/Invision/East News

Mimo młodego wieku Shawn Mendes ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów, których mogą pozazdrościć mu koledzy i koleżanki z branży. Gwiazdor ma na swojej półce nagrody MTV EMA, AMA, MTV VMA, a na koncie również przy nominacje do Grammy. Teraz do listy swoich statuetek może dopisać te pochodzące z rodzinnej Kanady. To dla niego szczególnie ważne!

Docenienie w rodzinnym kraju to dla każdej gwiazdy ogromnie ważna sprawa. Muzycy chętnie wracają na koncerty do swoich rodzinnych stron, wiedząc, że to właśnie tam mogą liczyć na największe wsparcie i okazywaną im sympatię. I tak Shawn Mendes zawsze podkreśla, że bardzo lubi koncertować w Kanadzie, z której pochodzi. Teraz spotkał go tam wyjątkowy zaszczyt.

Z powodu pandemii koronawirusa Shawn Mendes miał w ostatnich miesiącach okazję spędzić wyjątkowo dużo czasu w rodzinnych stronach. Na co dzień gwiazdy muzyki podróżują po całym świecie, a do swoich domów witają najwyżej w trakcie przerwy urlopowej - światowy lockdown sprawił, że Shawn w końcu mógł nacieszyć się czasem z bliskimi.

Shawn Mendes nagrodzony w Kanadzie

Shawn Mendes został pierwszym artystą w historii, który zdobył naraz pięć statuetek SOCAN - Stowarzyszenia Kompozytorów, Autorów i Wydawców Muzycznych Kanady. Shawn zdobył swoją drugą w karierze nagrodę dla Wykonawcy Roku i nagrodę za międzynarodowe osiągnięcia. Osobną nagrodę przyznano też piosenkom Senorita oraz If I Can’t Have You.

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Początkowo nagrody SOCAN miały zostać przyznane w marcu - jak jednak niemal wszystkie najważniejsze wydarzenia, rozdanie nagród zostało przeniesione na jesień z powodu pandemii koronawirusa. Ceremonia odbyła się online.

NAJNOWSZE