Shawn Mendes i Camila Cabello

i

Autor: KEVIN WINTER/Getty AFP/East News

Shawn Mendes i Camila Cabello spędzili święta w jacuzzi! Można pozazdrościć

2020-12-28 13:12

Wspólne święta to wspaniałe zwieńczenie ostatnich miesięcy dla Shawna Mendesa i Camili Cabello. Muzycy spędzili razem większą część 2020 roku, gdy z powodu pandemii koronawirusa musieli zrezygnować ze swoich zobowiązań zawodowych i podróży. Nie ukrywają przy tym, że ten wspólny czas tylko umocnił ich relację. A tak spędzili święta!

Fani Shawna Mendesa i Camili Cabello z przyjemnością obserwowali w ostatnich miesiącach, jak miłość między młodymi gwiazdami kwitnie. Muzycy od wiosny mieszkają razem w domu wokalistki w Miami. To właśnie tam też powstała większa część materiału na nową płytę Shawna, Wonder. Muzyk nie ukrywa przy tym, że czas z Camilą był dla niego bardzo inspirujący.

Wspólne święta to jeszcze jeden moment, w którym oboje mogli cieszyć się swoją obecnością. I okazuje się, że naprawdę się nią delektowali!

- napisała Camila Cabello.

I to są udane święta, prawda?

ESKA XD #012

Camila Cabello i Shawn Mendes w... jacuzzi

Camila Cabello podzieliła się z fanami zaskakującym zdjęciem z tegorocznych świąt, na którym relaksuje się razem z Shawnem Mendesem w jacuzzi stojącym na ogrodzie. Naokoło można zobaczyć świąteczne lampki i zjeżdżalnie!

Ostatnio nie jestem dobra w robieniu wielu zdjęć, ale jedno jest dobre ❤️ Wesołych Świąt! Dziękuję Mikołajowi za mojego wysokiego, słodkiego, zabawnego chłopca.