Ilona Ostrowska

i

Autor: AKPA Ilona Ostrowska wypoczywa nad basem i zachwyca idealną figurą

Serialowa Lucy z Rancza w bikini - Ilona Ostrowska wygląda obłędnie! Fani: "Zjawiskowa"

2022-06-27 15:39

Ilona Ostrowska pokazała się w bikini i zachwyciła internautów ciałem rodem z wybiegu. Fani są pod ogromnym wrażeniem figury 48-latki. Trzeba przyznać, że forma serialowej Lucy z "Rancza" robi wrażenie! Aktorka przeczytała dużo komplementów na swój temat.

Ilonie Ostrowskiej doskwierają letnie upały, który nawiedziły Polskę. Aktorka "Rancza" postawiła na wypoczynek nad basenem. Założyła strój kąpielowy i oddała się błogiemu lenistwu na wodą. Przy okazji strzeliła sobie kilka fotek i udostępniła je w sieci. Fani oniemiali.

Ilona Ostrowska pokazała się w bikini. Fani oczarowani jej sylwetką

Ilona Ostrowska urodziła się 25 maja 1974 roku. Jest aktorką filmową i teatralną, a od wielu lat zachwyca fanów rolą Lucy w serialu TVP1 "Ranczo". Aktorka była żoną reżysera Jacka Borcucha, z którym ma córkę Mirosławę urodzoną w 2006 roku. Para rozstała się w 2012 roku. Jej obecnym partnerem jest Patryk Stawiński - basista zespołu Kobiety. Razem wychowują syna Gustawa.

48-letnia aktorka może pochwalić się wspaniałym ciałem, którego mogłaby jej pozazdrościć niejedna nastolatka. Ilona Ostrowska pokazała się nad basenem w samym bikini, a zdjęcia z wypoczynku opublikowała na swoim Instagramie. Fani pospieszyli z komentarzami i zasypali idolkę licznymi komplementami.

Lucy, wyglądać pięknie. Nic dodać, nic ująć - czytamy w komentarzach.

Do chwili zobaczenia tego zdjęcia aż tak gorąco nie było - napisał fan.

Ślicznotka, wyglądasz super, zdjęcia super o wyglądasz w bikini super - dodał kolejny internauta.

ESKA Summer City Łódź 2022