Selena Gomez wróciła do domu. Zalecenia lekarzy? Długie spacery i ZERO internetu!

2018-12-20 12:33
Selena Gomez - Hotplota.pl
Autor: Billy Farrell/BFA/REX/Shutterstock/Rex Fashion/East News

Selena Gomez jest już z powrotem w Los Angeles. Gwiazda widziana była podczas długiego spaceru po górzystych okolicach Malibu. Podobno długie spacery to jedno z zaleceń lekarzy. Jest też inne - detoks od internetu!

Selena Gomez kontynuuje terapię po kolejnym załamaniu nerwowym, jakie przeszła latem 2018 roku. Na szczęście wygląda na to, że piosenkarka powoli wraca do zdrowia i czuje się coraz lepiej.

Co ważne - stosuje się też do zaleceń lekarzy i widać, że dobrze to na nią działa!

SELENA GOMEZ DUŻO SPACERUJE I... WYŁĄCZA INTERNET

Kilka dni temu Selena Gomez wybrała się z przyjaciółmi w góry. Jedna z jej przyjaciółek zamieściła w sieci zdjęcia z zasypanego śniegiem kurortu narciarskiego Big Bear w górach San Bernardino w Kalifornii.

Były to pierwsze fotki Seleny Gomez od czasu wyjścia ze szpitala. Znajdziecie je pod tym adresem:

>> Selena Gomez na pierwszym zdjęciu po terapii. Pojechała ze znajomymi w góry

W środę 19 grudnia Selena Gomez pojawiła się już w okolicach Los Angeles. Tym razem gwiazda wybrała się bez przyjaciół na samotny spacer połączony z delikatnym joggingiem. Miejsce wycieczki to pagórki wokół Malibu.

>> Selena Gomez wraca do zdrowia! Wypad w góry z przyjaciółmi dobrze jej zrobił

Podobno długie, aktywne spacery to jedno z zaleceń lekarzy. Selena Gomez ma w ten sposób nie tylko wzmocnić organizm poprzez poprawę kondycji, ale też nauczyć się wyłączać myślenie i przebywać z samą sobą, z dala od zgiełku i zalewu stresujących bodźców ze świata zewnętrznego.

Ale to nie wszystko! Dodatkowo lekarze mieli też zalecić Selenie Gomez CAŁKOWITY detoks od internetu. Nie chodzi tylko o media społecznościowe, z których Selena Gomez zniknęła już kilka miesięcy temu, ale o całkowite przejście - przynajmniej na jakiś czas - w tryb "offline".

Na pewno nie jest jej łatwo :)

Jesteśmy pewni, że to dobry pomysł. Mamy tylko nadzieję, że Selena wytrzyma bez sieci. Chyba wszyscy wiemy z własnego doświadczenia, że wcale nie jest to takie proste... :)

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE