Selena Gomez MUSI wrócić do pracy? Czy stan zdrowia jej na to pozwoli?

2018-10-24 14:58

Selena Gomez leczy się po kolejnym załamaniu nerwowym. Ze względu na kiepski stan zdrowia piosenkarka zrobiła sobie przerwę w karierze muzycznej i aktorskiej, a także zawiesiła działalność w internecie. Mimo to chyba będzie musiała wywiązać się z kontraktu reklamowego. Czy stan zdrowia Seleny Gomez pozwoli na wyczerpującą pracę przy kampanii?

Selena Gomez mocno zasmuciła swoich fanów ogłaszając kolejną przerwę w karierze i wakacje od internetu. Piosenkarka zniknęła z mediów społecznościowych, zostawiając armię swoich wielbicieli w niepewności.

Jaki jest stan zdrowia Seleny Gomez? Kiedy wróci do pracy i czy KIEDYKOLWIEK wróci na Instagram i do pozostałych "społecznościówek"?

Mamy dla fanów Seleny wiadomość. Nie jesteśmy jednak pewni, czy jest ona do końca pozytywna...

SELENA GOMEZ WRACA DO PRACY. CZY NA PEWNO POWINNA?

W internecie pojawiła się właśnie informacja, że Selena Gomez wraca do pracy. Nie chodzi jednak o nowy film, ani o pracę nad nowymi piosenkami, a o pracę przy kampanii reklamowej.

Czy to na pewno dobra wiadomość?

W mediach pojawiła się informacja, że marka Coach nie rezygnuje ze współpracy z Seleną Gomez i piosenkarka wkrótce pojawi się w jej nowej kampanii.

>> Selena Gomez ma "wielką pustkę w sercu". To przez The Weeknda i Justina Biebera

Fani w większości odebrali te informacje bardzo pozytywnie.

Dobrze, że wracasz!! Życzę zdrowia i szczęścia ?

Cudowna wiadomość ! ?

wracaj jak najszybciej!!!!!!!

- czytamy w licznych komentarzach fanów.

Ale nie wszyscy wielbiciele Seleny Gomez twierdzą, że jej szybki powrót do pracy jest dobrym pomysłem. Część fanów uważa, że kilka tygodni to za mało, żeby wyjść silnym z tak poważnego kryzysu.

Fani Seleny Gomez chwalą markę Coach za to, że lojalnie trwa przy Selenie Gomez i wspiera ją w ciężkich chwilach. Istnieje jednak obawa, że Selena MUSI wrócić do pracy, żeby wypełnić dawno podpisany kontrakt reklamowy.

>> Przyczyny załamania nerwowego Seleny Gomez: "Jest bardzo wrażliwa"

Mamy nadzieję, że udział w kampanii nie wpłynie negatywnie na stan zdrowia Seleny Gomez. Jak sądzicie - powinna tak szybko wracać do pracy?

ZOBACZ TEŻ: