Selena Gomez ma szansę na miłość? Noah Centineo chce ją zabrać na idealną randkę

2018-12-08 14:48
Selena Gomez Noah Centineo
Autor: hotplota.pl Selena Gomez Noah Centineo

Selena Gomez wciąż do chodzi do siebie po rozstaniu z Justinem Bieber. Od zerwania minęło już sporo czasu, być może czas już na nawiązanie nowej relacji? Noah Centineo zgłasza się na ochotnika!

Życie miłosne Seleny Gomez to pasmo porażek. Gwiazda ma za sobą sporo nieudanych związków. Jednak najtrudniejsza relacja to zdecydowanie ta z Justinem Bieberem. Para rozstawała się i wracała do siebie, by kilka miesięcy temu rozejść się na dobre. Niedługo po tym Justin Bieber poślubił Hailey Baldwin.

>> Selena Gomez o ślubie Justina Biebera: "to była gorzka pigułka do przełknięcia"

Nie wykluczone, że ślub Justina Biebera był dla Seleny Gomez mocnym ciosem. Wokalistka w październiku trafiła do szpitala i przeszła załamanie nerwowe.

>> Przyczyny załamania nerwowego Seleny Gomez: "Jest bardzo wrażliwa"

Kiedy Selena Gomez wyszła ze szpitala, zniknęła z życia publicznego oraz social mediów. Teraz dla gwiazdy priorytetem jest powrót do zdrowia. A może gdzieś w całej terapii znajdzie się miejsce dla miłego, młodego pana? Kandydatów nie brakuje!

Noah Centineo chce zabrać Selenę Gomez na randkę

Noah Centineo to gwiazda Netflixa. Zaistniał w serialach takich jak Do wszystkich chłopców, których kochałam czy Sierra Burges jest przegrywem. Młody aktor ma wysokie aspiracje, nie tylko zawodowe. W ostatnim wywiadzie przyznał, że chciałby być kimś więcej, niż tylko fanem Seleny Gomez...

Ona jest wspaniała i niesamowita. Trudno nie zauroczyć się w kimś takim.

Mówił gwiazdor Netflixa.

Co więcej, Noah Centineo chciałby zabrać Selenę Gomez na randkę! Aktor ma nawet kilka romantycznych pomysłów.

Moglibyśmy potrenować razem jogę albo wybrać się na spacer i zobaczyć Wisdom Tree, albo wyjechać gdzieś za granicę, porobić coś fajnego

Dodał Noah Centineo.

Myślicie, że z tego może coś wyjść? Selena Gomez i Noah Centineo są singlami. Problemem może być różnica wieku... Selena Gomez ma 26 lat, a Noah Centineo zaledwie 22. Dajecie im szansę?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Miami whasssgood Post udostępniony przez Noah Centineo (@ncentineo)
Wyświetl ten post na Instagramie.
@just doing justice to water and humanity....if only they made bath bombs too 🧐 Post udostępniony przez Noah Centineo (@ncentineo)
NAJNOWSZE