Sarsa URODZIŁA DZIECKO! O jej ciąży WIEDZIELI TYLKO NAJBLIŻSI! [SZCZEGÓŁY]

2021-05-01 15:12 RD
Sarsa
Autor: WBF Sarsa

O Sarsie w ostatnich miesiącach było bardzo cicho. Artystka nie pojawiała się w mediach, nie wydawała nowych piosenek, było jej też zdecydowanie mniej w mediach społecznościowych. Okazało się, że artystka… BYŁA W CIĄŻY! Poinformowała o tym na swoim instagramowym profilu. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Marta Markiewicz, czyli Sarsa zyskała popularność dzięki udziałowi w programie The Voice of Poland. Artystce nie udało się co prawda wygrać tego muzycznego show, ale nie przeszkodziło jej to w osiągnięciu ogromnego sukcesu. Sarsa sukcesywnie budowała swoją rozpoznawalność. Jej hity były puszczane w największych stacjach radiowych, zapraszana na festiwale, a na jej koncertach w całej Polsce pojawiały się prawdziwe tłumy. 

Gwiazda aktywna była również w mediach społecznościowych. Na Instagramie umieszczała swego czasu bardzo dużo relacji i zdjęć. W ostatnich miesiącach jednak było o niej bardzo cicho. Nie pojawiały się wywiady z gwiazdą, nowe numery, a media społecznościowe zeszły na dalszy plan. Nikt jednak nie podejrzewał TEGO.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Na instagramowym profilu gwiazdy pojawił się właśnie wzruszający post. Główną rolę gra w nim zdjęcie ciążowego brzuszka gwiazdy… 

Jestem szczęśliwa❤️. Cieszę się, że mogę 'osobiście' podzielić się tym z Wami oraz, że mogę to zrobić w momencie kiedy ja czuję, że jest już odpowiedni. Dziękuję wszystkim życzliwym, którzy pozwolili mi ze spokojem celebrować każdy dzień tych wyjątkowych 9 miesięcy

napisała artystka dodając hasztag “flashback”, czyli wspomnienie. Oznacza to, że Sarsa URODZIŁA DZIECKO. 

SARSA, OGROMNE GRATULACJE OD CAŁEJ REDAKCJI! TRZYMAJ SIĘ! <3 

NAJNOWSZE