Sandra Kubicka

i

Autor: Screen/Instagram/@sandrakubicka Sandra Kubicka broni swojej firmy przed nieuczciwą konkurencją

Afera

Sandra Kubicka zgłasza sprawę organom ścigania. Już wie, kto próbował zniszczyć jej firmę

2024-01-24 15:21

Sandra Kubicka od dłuższego czasu walczy z nieuczciwą konkurencją, która próbuje zniszczyć jej firmę. Modelka przeżywała prawdziwą gehennę, choć ostatecznie całe dochodzenie zakończyło się sukcesem. Na bieżąco relacjonowała followersom, co działo się z jej biznesem, zdradziła również, że osoby, które próbowały uprzykrzyć jej życie zostaną zgłoszone do odpowiednich organów, które z pewnością przyjrzą się ich działalności.

Sandra Kubicka musiała w ostatnim czasie zmierzyć się z prawdziwym koszmarem. Modelka podzieliła się z fanami informacją o ataku na jej stronę internetową związaną z jedną z jej marek. W instagramowej rozmowie ze swoimi odbiorcami, celebrytka opowiedziała o frustracji, jaką przeżywała, i zdradziła, że jest na etapie zbierania dowodów, aby zgłosić sprawę odpowiednim organom ścigania.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sandra Kubicka w poruszającym wpisie. „Chcę, aby nasz syn urodził się zdrowy”

Sandra Kubicka chwali się ciążowymi krągłościami. Wygląda olśniewająco!

Sandra Kubicka musiała ratować swoją firmę!

Wtrakcie rozmowy z fanami, Sandra Kubicka ujawniła, że ataki na jej firmę nie są nowością. Już dwanaście miesięcy temu nieznani sprawcy użyli botów, generujących fałszywe konta, by zablokować dostęp prawdziwym klientom do strony internetowej marki.

Sandra Kubicka na Instagramie

i

Autor: Screen/Instagram/@sandrakubicka Sandra Kubicka broni swojej firmy przed nieuczciwą konkurencją
Sandra Kubicka na Instagramie

i

Autor: Screen/Instagram/@sandrakubicka Sandra Kubicka opowiedziała, jak wyglądał atak na jej firmę

W dniu urodzin Kubickiej, strona internetowa ponownie padła ofiarą ataku, co skłoniło modelkę do publicznego oznajmienia, iż sprawa zostanie zgłoszona do odpowiednich organów. Celebrytka, w tym celu zgromadziła wszelkie dowody w sprawie i publicznie zwróciła się sprawców ataku, iż doskonale wie, kim są i działanie na szkodę jej firmy nie ujdzie im na sucho.

Droga konkurencjo, skoro już tak bardzo śledzicie każdy mój krok, to wiedzcie, że już wiemy, kim jesteście i ja to zgłoszę do odpowiednich organów jako nieuczciwy akt konkurencji, bo już mam tego dość (...) W tym całym bagnie dziękuję wam za zepsucie mi urodzin, bo pokazaliście mi, ze mam odpowiednich ludzi na odpowiednim miejscu, którzy działają szybko i ratują ten statek, jak tylko mogą