Samolot koncertowy Pink spadł i zapalił się na lotnisku w Danii! Na pokładzie było 10 osób

2019-08-07 10:42 nk
Wypadek samolotu z ekipą Pink
Autor: Ritzau Scanpix/Associated Press/East News

Samolot z ekipą Pink spadł na ziemię i zapalił się podczas lądowania na lotnisku Aarhus w mieście Tirstrup. Na pokładzie było dziesięć osób, w tym najprawdopodobniej manager piosenkarki. Pasażerowie i załoga wyszli z wypadku cało. Zobaczcie zdjęcia i sprawdźcie szczegóły na temat zdarzenia!

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło we wtorek, 6 sierpnia 2019, w nocy na lotnisku Aarhus w duńskim mieście Tirstrup. Na pokładzie był manager amerykańskiej piosenkarki Pink i kilka osób z koncertowej ekipy gwiazdy.

Wypadek z ekipą Pink w Danii: bez ofiar!

Zagraniczne media podają, że zarejestrowany w Niemczech prywatny samolot spadł i rozbił się podczas lądowania. Następnie maszyna stanęła w płomieniach.

Cessna 560XL przyleciała do Danii z norweskiego Oslo, gdzie Pink miała swój ostatni koncert przed kolejnym przystankiem swojej trasy koncertowej. Artystka ma wystąpić w środę w duńskiej miejscowości Horsens.

Na pokładzie samolotu było dziesięć osób, w tym siedmiu członków koncertowej ekipy Pink: czterech obywateli USA, dwóch Australijczyków i jeden Brytyjczyk. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Pasażerowie i załoga zdążyli bezpiecznie opuścić pokład.

Zgodnie z zapewnieniami przedstawicieli Pink, samej gwiazdy nie było na pokładzie samolotu.

Pink nie była osobiście na pokładzie, ale był jej manager i kilka innych osób uczestniczących w trasie, jednak wszystko skończyło się dobrze.

- powiedziała promotorka koncertowa Pink w Norwegii, Kristin Svendsen, dla tamtejszej gazety VG.

Wypadek samolotu z ekipą Pink
Autor: Ritzau Scanpix/Associated Press/East News
Wypadek samolotu z ekipą Pink
Autor: Ritzau Scanpix/Associated Press/East News
Pink
Autor: FaceToFace/REPORTER

Zobacz też:

NAJNOWSZE