Są PIERWSZE OPINIE o restauracji Roberta Lewandowskiego!

2021-10-09 20:59 RD
Robert Lewandowski
Autor: WBF

Robert Lewandowski otworzył całkiem niedawno swoją pierwszą restaurację. Znajdujący się w Warszawie lokal jest chętnie odwiedzany przez fanów piłkarza. Wielu z gości ma jednak zastrzeżenia, o czym piszą w swoich internetowych recenzjach. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Robert Lewandowski to nie tylko znakomity piłkarz, ale też człowiek, który ma nosa do biznesu. Jego ostatnią inwestycją jest luksusowa restauracja w Warszawie. Lokal ma ponad 3 tysiące metrów kwadratowych, menu komponował między innymi syn Magdy Gessler, wystrój jest naprawdę niesamowity... No wszystko dopięte na ostatni guzik. 

Jednak po otwarciu i pierwszych wizytach gości w Internecie zaczęły pojawiać się opinie, z których Robert może być nie do końca zadowolony. 

ESKA XD #033 - FORMA NA KONCERTY, NAJDŁUŻSZE SERIALE, MMA VIP 3

Na stronie NINE's Restaurant & Sports Bar w Google pojawiło się sporo krytycznych komentarzy. Oto fragmenty wybranych: 

- Obsługa bardzo miła ale kelnerka nic nie ogarniała. Nie było precli w ofercie.

-  W lokalu zajęte były przez gości jedynie 2 stoliki a na 3 drinki czekaliśmy ok 30 minut!! W tym czasie już dawno dostarczono nam jedzenie... Myślę, że to jest coś nad czym trzeba tu popracować.

- Ceny wygórowane, za piwo 18 zł? Żenada

- Wystrój bardzo mi się podoba, jak i plus za miłą obsługę ale na tym koniec pozytywów. Jedzenie jest bardzo przeciętne. Jadłem burgera z frytkami i na deser sernik nowojorski, oczekiwałem trochę lepszej kuchni. Całkowicie szczerze, pod względem jedzenia wpasowałbym ten lokal grubo poniżej średniej Warszawskich burgerowni/steakhouse'ow. Nic specjalnego i tyle.

- Niestety podane zimne hamburgery, czas oczekiwania 45 min plus jedzenie srednio smaczne. Tak jakby ktos oworzyl restauracje i uczyl sie dopiero na pierwszych gosciach…

Oczywiście są też opinie osób, które nie miały zastrzeżeń. Komentujący chwalą wystrój, klimat, obsługę i dania, które otrzymali. Zdecydowanie trzeba mieć to na uwadze. Warto pamiętać też o tym, że w przypadku lokali prowadzonych przez znane osoby, w sieci pojawiają się komentarze osób, które restauracji w ogóle nie odwiedziły. :) 

Odgadniesz kraj po jedzeniu? Weź udział w naszym quizie!

Pytanie 1 z 10
Na początek łatwe. Biogos?
Bigos szlachecki wg Magdy Gessler
NAJNOWSZE