Ryan Reynolds pokazał trzecie dziecko! Tak zachęca do... udziału w wyborach

2019-10-17 14:05 kp
Blake Lively i Ryan Reynolds
Autor: Anthony Behar/Sipa USA/East News

Ryan Reynolds i Blake Lively zostali po raz kolejny rodzicami już dwa miesiące temu - tak w każdym razie donosiły niedawno media. Aktorska para bardzo chroni swoje życie prywatne i dotąd nie uznała za konieczne, by chwalić się w sieci swoim trzecim dzieckiem. Narodziny malucha Ryan Reynolds potwierdził dopiero teraz - i to w słusznej sprawie!

Blake Lively i Ryan Reynolds zostali latem po raz trzeci rodzicami. Para, znana z tego, że nie pokazuje w sieci swojego prywatnego życia, uniknęła jednak rozgłosu i ze spokojem spędziła pierwsze miesiące z maluchem. Sama Blake nie pochwaliła się w sieci porodem - zresztą w samym okresie ciąży pokazała na Instagramie tylko jedno zdjęcie z brzuszkiem.

Odkąd jednak media obiegła informacja o tym, że Blake Lively urodziła, fani aktorskiej pary z niecierpliwością czekali na pierwsze zdjęcie malucha. I doczekali się... no w pewnym sensie. Ryan Reynolds opublikował na Twitterze zdjęcie z nowym członkiem rodziny w pewnej ważnej sprawie.

Ryan Reynolds pokazał trzecie dziecko

Ryan Reynolds zamieścił na Twitterze zdjęcie ze spaceru po lesie z ukochaną i nowym członkiem rodziny. Aktor chce zwrócić w ten sposób uwagę fanów na wybory w Kanadzie i zachęcić obywateli do głosowania na polityków, którzy będą walczyli ze zmianami klimatycznymi.

Chcę, aby moje córki doświadczyły tego samego środowiska naturalnego, w którym ja dorastałem. 21 października kandydat, którego wybierzecie, będzie kształtował politykę klimatyczną. Jestem dumny z działań klimatycznych w ostatnich czterech latach.

- napisał pod zdjęciem Ryan Reynolds.

Zatem trzecie dziecko Ryana Reynoldsa i Blake Lively to dziewczynka! Przypomnijmy, że para jest już rodzicami 4-letniej James i 2-letniej Inez. Ponieważ aktorzy nie pokazują z zasady twarzy swoich dzieci, i na nowym zdjęciu twarz małej została artystycznie przez Ryana zamalowana.

NAJNOWSZE