Gala MET oraz Meghan i Harry na okładce Time. Nadążasz za show-biznesem?

2021-09-19 22:10 es
Hotplota.pl
Autor: hotplota.pl

W tym tygodniu cała uwaga świata skupiła się na gali MET. To najważniejsze wydarzenie w świecie gwiazd! A jest o czym mówić! Jednak nie sama MET galą człowiek żyje... Uwagę zwrócili na siebie także Meghan Markle i książę Harry. Ich zdjęcia na okładce Time narobiło szumu. A co słychać u innych gwiazd?

W minionym tygodniu najważniejszym tematem była oczywiście gala MET. Ten wyjątkowy wieczór łączy świat mody, show-biznesu oraz sztuki. O zaproszenie walczą najbardziej znane nazwiska, a czerwony dywan to prawdziwa rewia mody. Niektórzy trochę za bardzo puścili wodze fantazji... I tak zobaczyliśmy przebranie konia, mężczyznę w sukience oraz zamaskowaną od stóp do głów postać. Jedna ze stylizacji doczekała się nawet polskiej odpowiedzi... Która?

Jednak nie samą galą MET się żyje. Uwagę zwrócili na siebie Meghan Markle i książę Harry. Przy okazji urodzin ex arystokraty magazyn Time okrzyknął ich jednymi z najbardziej wpływowych ludzi na świecie. Jak internet zareagował na te wieści?

ESKA XD #031 - FIGURA MODELKI/TANCERKI, REMIZA, NAJDŁUŻSZY STATEK KOSMICZNY

Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym quizie. Są tam również najważniejsze plotki z tygodnia. Upewnijcie się, że nic Wam nie umknęło!

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Zamaskowana stylizacja Kim Kardashian z MET gali okazała się hitem internetu. Swoją wersję zaprezentowała na Instagramie w zabawnym filmie jedna z polskich gwiazd. Która?

Zobacz też:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE