Celebryci

Roksana Węgiel pozuje w sukience za 4 tys. złotych. Skromnie i dziewczęco

2024-05-16 12:44

Podczas konferencji Polsat Hit Festiwal, światła reflektorów zwrócone były w stronę gwiazd tegorocznej edycji festiwalu, m.in. na Roksanę Węgiel. Młoda artystka pojawiła się w wyjątkowej kreacji, która podkreśliła jej delikatną urodę. Wybrana przez nią sukienka, choć kosztowna, zachwyciła skromnością i dziewczęcym urokiem.

Roksana Węgiel w niewinnej sukience z rozcięciami

19-letniej gwiazdy nie zabrakło na konferencji, która miała miejsce 15 maja 2024. Na ściance pojawiła się w dopasowanej, asymetrycznej sukience, pochodzącej z kolekcji The Attico, a jej cena to 970 euro, czyli ponad 4 100 złotych. Kreacja wyróżniała się oryginalnymi rozcięciami na brzuchu oraz biodrach, dodając całości nieco zmysłowego charakteru. Artystka dopełniła stylizację białymi sandałkami na wysokiej szpilce, które optycznie wydłużały jej sylwetkę.

Kiedy oglądać Polsat Hit Festiwal? Kto wystąpi?

W weekend 24-25 maja 2024 w Operze Leśnej w Sopocie odbędzie się Polsat Hit Festiwal. Widzowie Polsatu będą mogli obejrzeć występy gwiazd na żywo od godz. 20:00. Na scenie zobaczymy m. in.: Andrzeja Piasecznego, Danzela, Dawida Kwiatkowskiego, Dodę, Enej, Golec uOrkiestrę, Majkę Jeżowską, Smolastego, czy Roksanę Węgiel.