miłość

Robert Makłowicz przez wielu uznawany jest za człowieka legendę. Kim jest jego żona? Są ze sobą od 30 lat

2024-06-21 9:42

Robert Makłowicz to człowiek o wielu talentach. Swoją pasję do gotowania połączył z wiedzą historyka i stworzył jeden z najchętniej oglądanych formatów. Podróże Makłowicza nie tylko otwierały Polaków na nowe kultury i smaki, ale dawały im również solidną dawkę wiedzy i ciekawostek o danym kraju. O Makłowiczu nie trzeba zbyt dużo mówić. Znają go wszyscy. Kim jest więc jego wybranka serca? Robert jest w związku małżeńskim od 30 lat!

Robert Makłowicz - to imię i nazwisko mówi samo za siebie. Nic dodać, nic ująć. Dużo słyszy się o nim samym i o jego synach, z którymi prężnie współpracuje i wypuszcza nowe produkty. Mało mówi się jednak o żonie słynnego kulinarnego podróżnika. Robert i Agnieszka są ze sobą od 30 lat. Niewiele osób wie, co robi i jaki jest Robert Makłowicz poza okiem kamery. Okazuje się, że za jego ogromnym sukcesem stoi również jego żona. To dzięki niej rozbujał swoją karierę i jest w obecnym miejscu. Roberta Makłowicza kochają nie tylko dorośli, ale również młodzież. Kim jest Agnieszka Makłowicz? Jak wyglądał ich ślub?

Żona Roberta Makłowicza stoi za jego sukcesem

Robert Makłowicz to popularny podróżnik kulinarny. Jego ogromna wiedza historyczna, umiejętność gotowania i charyzma sprawiła, że porwał za sobą tłumy. Warto zaznaczyć, że jego lata świetności wcale nie minęły. Zdawać by się mogło nawet, że dopiero teraz jest u szczytu swojej kariery. Całkiem niedawno rozpoczął kulinarną współprace ze swoimi synami. Mało jednak mówi się o jego żonie, która była iskierką do tego, co wiemy i widzimy o Makłowiczu dzisiaj. Agnieszka Makłowicz, wcześniej Pogoda, jest ważną osobą nie tylko w życiu Roberta jako żona, ale również przyczyniła się do wielkości jego sukcesu. Kim jest żona Roberta Makłowicza? W 1991 roku para stanęła na ślubnym kobiercu w Armenii. Sama uroczystość nie należała do najkrótszych, bowiem trwała aż 5 godzin. Cała ceremonia odbyła się w obrządku kościołka ormiańskiego. Robert i Agnieszka są ze sobą od ponad 30 lat! Żona Makłowicza jest teatrolożką. Ukończyła również Organizację Produkcji Filmowej i Telewizyjnej w Łodzi. Roberta poznała w telewizji. To ona namówiła go, by zajął się gotowaniem na wizji. Ta iskierka pozwoliła pchnąć Makłowicza w miejsce, w którym znajduje się dzisiaj. Sprytnie połączył swoje dwie pasje - historię, kuchnię i podróże. "Moja żona nie mówi mi, co mam gotować, ja nie wtrącam się do spraw technicznych i organizacyjnych. A dzięki temu jesteśmy razem. Jeśli człowiek połowę czasu spędza w hotelach, to przyjemniej się obudzić u boku kogoś bliskiego" - mówił w rozmowie z "Show". Agnieszka i Robert doczekali się dwóch synów. Mikołaj urodził się w 1992 roku, a Ferdynand w 1996 roku. "Nie dochodzi do mnie, że jestem z żoną już prawie 30 lat. Gdy ją poznałem, to był momencik, mgnienie oka, gdy się w niej zakochałem" - powiedział dumny i nadal zakochany Makłowicz w wywiadzie dla "Faktu". W jednej z rozmów Makłowicz został zapytany, jaki jest przepis na udany sukces. Podróżnik odpowiedział krótko i dosadnie: "Jak wiadomo, nie ma uniwersalnego przepisu, tak jak nie ma uniwersalnego przepisu na szczęście. Ludzie są różni, my się po prostu kochamy i tyle.".

Tak wyglądają synowie Roberta Makłowicza! Mikołaj i Ferdynand robią z ojcem biznes. Jak bardzo podobni do taty?

Robert Makłowicz to polski dziennikarz, krytyk kulinarny, publicysta i podróżnik. Urodził się 12 sierpnia w 1963 roku w Krakowie. Od 2020 roku działa na swoim autorskim kanale na platformie YouTube. Publikuje filmy o tematyce kulinarnej i historycznej oraz kulturowej. Jego ukochanym zakątkiem świata jest słoneczna Dalmacja.

Robert Makłowicz posiada willę w Chorwacji. Jak wygląda w środku? Sprawdzamy!

Tak wyglądają synowie Roberta Makłowicza! Podobni do taty?