Robert Lewandowski okradziony w Barcelonie na 75 tysięcy dolarów. Piłkarz ruszył w pościg za bandytami

2022-08-19 13:35 Joanna Dembek
Robert Lewandowski
Autor: AKPA Robert Lewandowski ofiarą napadu rabunkowego

Robert Lewandowski stał się ostatnio celem hiszpańskich złodziei, którzy ukradli mu telefon i zegarek wart 75 tysięcy dolarów. Piłkarz rzucił się pościg za bandytami, jednak niedługo później policja ujęła sprawców napaści.

Jak podaje hiszpański "Sport", Robert Lewandowski stał się ofiarą napadu rabunkowego, do którego doszło 18 sierpnia 2022, podczas podpisywania przez piłkarza autografów tuż przed ośrodkiem treningowym. Złodzieje skorzystali z okazji i wdarli się do zaparkowanego nieopodal auta, zabierając ze środka telefon i złoty zegarek.

CZYTAJ TAKŻE: Robert Lewandowski wkrótce obchodzi 34. urodziny. Tak piłkarski as zmieniał się na przestrzeni lat! [ZDJĘCIA]

Robert Lewandowski stał się łakomym kąskiem dla hiszpańskich złodziejaszków

Robert Lewandowski widząc całe zajście, wsiadł do auta i rzucił się w pościg za bandytami, jednak zanim ich dogonił policja ujęła sprawców, a polski piłkarz odzyskał swoją własność. Omal nie stracił telefonu komórkowego oraz wartego 75 tysięcy dolarów złotego zegarka.

Robert Lewandowski zaraz po transferze z Bayernu Monachium do FC Barcelony był ostrzegany przez jednego z hiszpańskich dziennikarzy sportowych przed zbytnim obnoszeniem się ze swoim bogactwem, wytknął mu wówczas poruszanie się po ulicach miasta horrendalnie drogim samochodem, porównując piłkarza do jego skromniejszych kolegów z branży: Leo Messiego i obecnego trenera drużyny, Xaviego.

Sonda
Czy Robert Lewandowski zostanie w sezonie 22/23 królem strzelców La Liga?
Eska Summer City Olsztyn! Rytmy latino porwały nas do tańca
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE