KJ Apa z Riverdale o sławie: "Nie wiedzą, jesteśmy prawdziwymi ludźmi"

2021-02-25 14:10 kp
KJ Apa
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Serial Riverdale przyniósł młodym gwiazdom produkcji większą sławę, niż mogły sobie wyobrażać. Lil Reintart, Madelalne Petsch czy KJ Apa są dziś rozpoznawalni na całym świecie. Jak możemy sobie wyobrazić, ma to jednak nie tylko zalety. O tych ciemnych stronach sławy i presją z nią związaną opowiedział serialowy Archie, czyli KJ Apa.

Fani serialu Riverdale długo czekali na piąty sezon produkcji. Teraz, po opóźnieniu związanym z pandemią co tydzień oglądają kolejny odcinek show i komentują go w sieci. Dyskusje fanów śledzą czasem oczywiście aktorzy Riverdale, którzy dzięki serialowi zyskali ogromną sławę.

Już od dawna gwiazdy showbiznesu mówią otwarcie o tym, że sława ma zarówno dobre, jak i złe strony. Do tych najgorszych należy oczywiście brak życia prywatnego czy presja związana z karierą czy określonym zachowaniem. W najnowszym wywiadzie o swoich odczuciach opowiedział KJ Apa, któremu rola Archiego przyniosła nieoczekiwanie ogromną popularność.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

KJ Apa o sławie

Z rolą Archiego związana jest ogromna presja. Jestem bardzo wdzięczny za serial i jego sukces, ale jednocześnie jest wiele bagażu, który wiąże się z tym sukcesem. Czuję, że jedynymi ludźmi, z którymi mogę porozmawiać o moich problemach, są moi partnerzy z planu, ludzie, którzy naprawdę mogą mnie zrozumieć. Cole [Sprouse, który gra Jugheada Jonesa] to niesamowita osoba na planie, ponieważ robi to przez całe życie.

- powiedział w najnowszym wywiadzie KJ Apa. Rzeczywiście Cole Sprouse to jedna z niewielu gwiazd Riverdale, która dorastała przed kamerami. Aktor od dzieciństwa występował w serialu Nie ma to jak hotel ze swoim bratem bliźniakiem.

Staram się spojrzeć na to z perspektywy fanów, aby zrozumieć ich sposób myślenia. Ale są chwile, kiedy myślę: „Wow, oni naprawdę nie mają pojęcia, że ​​jesteśmy prawdziwymi ludźmi. Nie potrafią nas oddzielić od naszych postaci”. Nie ma tego w innych zawodach. Nie analizujesz życia budowniczego i nie zaczynasz oceniać decyzji, które podejmuje w swoim życiu z żoną i dziećmi. Jako aktor będę oceniany na podstawie wszystkiego: moich poglądów politycznych, moich opinii na temat narkotyków, moich opinii na temat ludzi, z którymi chcę być. Wszystkiego. Musiałem się z tym pogodzić.

- wyznał aktor.

NAJNOWSZE