Rita Ora podczas domowych ćwiczeń uderzyła głową… w szybę! „Dlaczego jestem taka głupia?”

2020-03-31 12:27 AM
Rita Ora
Autor: Isabel Infantes/Press Association/East News

Wiele osób podczas domowej kwarantanny zabiera się za rzeczy na które nigdy nie mieli czasu. Mnóstwo osób robi porządki, a ci bardziej ambitni biorą się za ćwiczenia. Nie tylko zawodowi trenerzy motywują do aktywności także gwiazdy same trenują i przy okazji namawiają do tego fanów. Do tych osób zalicza się także Rita Ora, która postanowiła zadbać o siebie. Niestety mimo tego, że uwielbiamy Ritę to tytułu trenera roku jej nie przyznamy!

Rita Ora to niezwykle barwna postać. Przyciąga uwagę nie tylko swoją charyzmą ale także wyglądem. Piosenkarka podobnie jak jej starsza koleżanka z branży Rihanna nie boi się eksperymentować ze stylizacjami. Taka odwaga często zachwyca fanów, którzy inspirują się 29-latką. By być na czasie i połączyć przyjemne z pożytecznym Rita postanowiła poćwiczyć w domowym zaciszu, a żeby zmotywować internautów utworzyła live’a w mediach społecznościowych. Niestety nie wszystko poszło po jej myśli! Rita zaliczyła niezłą wpadkę, ale na szczęście gwiazda ma ogromny dystans do siebie. Podczas wykonywania jednego z ćwiczeń Rita źle oceniła odległość od szyby i przy wykonywaniu zadania…. uderzyła głową w okno!

Na szczęście nic poważnego jej się nie stało jednak zaraz po uderzeniu trzymając się za głowę krzyczała:

„Och, ał, dlaczego jestem taka głupia? Tracę rozum, dosłownie tracę rozum. To jest szalone. Uderzyłam głową w okno”.

 

Ze śmiechu nie mógł powstrzymać się jej dobry kolega Nick Grimshaw, który postanowił nawet napisać tweeta z informacją, że Rita rozbawiła go do łez!

Uważajcie na siebie przy ćwiczeniach i koniecznie dobrze odmierzajcie odległość! 😊

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE