Rita Ora chce być jak Rihanna?! Fani bezlitośni: „Afro i warkocze nie sprawią, że będziesz czarna”

2020-08-11 14:00 AM
Rita Ora, Rihanna
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER, ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Rita Ora znalazła się pod ostrzałem internautów. Gwiazda, która uwielbia oryginalne stylizacje i w ten sposób wyraża siebie nie zawsze zbiera same pochwały. Fani mają dość! Twierdzą, że piosenkarka na siłę chce utożsamiać się z kulturą Afroamerykanów, a przecież jej rodzice to osoby białoskóre.

Rita Ora wzbudza wiele kontrowersji swoimi stylówkami. Robi to tak często, że chyba nie patrzy już na to, jakie emocje wywołuje u innych osób. Teraz jednak wokół jej osoby robi się coraz goręcej, bo niektórzy fani mają już dosyć tego, że według nich Ora na siłę chce upodobnić się do osób czarnoskórych. Subtelnie przypominają jej, że jest pochodzenia albańskiego a nie afroamerykańskiego.

Rita Ora swój wizerunek tworzy w oparciu o najbarwniejsze i często bardzo oryginalne stylizacje. Eksperymentuje też z włosami, raz potrafi mieć szalone afro a raz stylowe warkoczyki na całej głowie. Prawdopodobnie to fryzury nie spodobały się internautom, którzy zarzucili jej przywłaszczenie kulturowe. Fani Rity są zdania, że gwiazda na siłę chce być kojarzona z afrykańską kulturą. Twierdzą nawet, że Ora od dawna oszukuje ludzi i oskarżają ją o przywłaszczenie kulturowe! Mało tego, zarzucają jej nawet, że na siłę chce być jak Rihanna!

FANI ODKRYWAJĄ POCHODZENIE RITY ORY! ZARZUCAJĄ JEJ OSZUSTWO

Nie wszyscy internauci dokładnie znali pochodzenie Rity. Niektórzy wprost napisali, że mocno się zdziwili, gdy odkryli, że rodzice artystki to osoby białoskóre! Niektórzy wprost oskarżają ją o blackfishing. To zabieg polegający na upodobnianiu się do czarnoskórej osoby za pomocą np. kosmetyków.

Rita Ora nie jest czarna, przez cały czas robi się na czarno i przywłaszcza sobie kulturę.

Nie wiem, ale musi to usłyszeć… afro i warkocze nie sprawią, że będziesz czarna. -  apelował jeden z fanów.

Znaleźli się i tacy, którzy sugerowali, że Rita na siłę chce upodobnić się do czarnej społeczności, bo chce reprezentować ostrzejszy charakter. Twierdzili, że zbyt mocno stara się naśladować Rihannę.

Zgadzacie się z opinią fanów, czy wręcz przeciwnie?

Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE