Rihanna wyskoczyła na imprezę. Włożyła niezwykle odważną mini odsłaniając zgrabne nogi

2022-09-13 13:16 Joanna Dembek
Rihanna
Autor: Rex Features/East News / Screen/Instagram/@rihsflo Rihanna na mieście w kusej spódniczce

Rihanna niedawno powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Od tamtej pory piosenkarka ma niewiele okazji, aby pozwolić sobie na wieczorne wyjścia, jednak teraz znalazła sposobność, aby pojawić się w blasku fleszy. Na tę wyjątkową okazję włożyła skórzaną kreację, która odsłoniła jej zgrabne nogi.

Rihanna i ASAP Rocky w tym roku zostali rodzicami, a o ciąży Barbadoski i jej porodzie huczał cały świat. Później jednak wszystko się uspokoiło, a para zajęła się życiem rodzinnym. Na próżno było ich szukać na salonach, jednak teraz pojawiła się wyjątkowa okazja, a o ich "wychodnym" piszą wszystkie media.

Rihanna bawiła się u boku partnera na imprezie promującej jego whisky

W jednym z nowojorskich klubów odbyła się impreza promująca markę alkoholową ASAP Rocky'ego. Raper wypuścił na rynek swoją autorską whisky, którą reklamuje słowami: "Dwukrotnie destylowana i starzona przez minimum 4 lata w beczkach z amerykańskiego białego dębu".

Rihanna i ASAP Rocky nie mogli nie wyprawić z tej okazji hucznej imprezy. Dla piosenkarki była to idealna okazja, aby pokazać się w nowej stylizacji. Barbadoska włożyła szalenie krótką, skórzaną spódniczkę z gorsetem i czarną marynarkę. Do stylizacji dobrała srebrną biżuterię i szpilki.

ASAP Rocky prezentował się mniej okazale w luźnych, dziurawych dżinsach, białym T-shircie, czerwonej czapce z daszkiem i oryginalnymi łańcuchami na szyi.

NAJGORSZY PRZEDMIOT NA ŚWIECIE - Kasia Węsierska o WF-ie | ESKA XD - Fit vlog #57
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE