Rihanna

i

Autor: Rex Features/East News Rihanna wzięła udział w odważnej, ciążowej sesji zdjęciowej

Gwiazdy

Rihanna w zmysłowej sesji zdjęciowej. Pokazała nie tylko ciążowe krągłości

2023-07-11 16:21

Rihanna już niedługo powita na świecie swoje drugie dziecko. To więc ostatni moment, aby uchwycić ciążowe krągłości. Piosenkarka zdecydowała się na bardzo odważną sesję. Niektórych zachwyciła, innych zaskoczyła zmysłowami kadrami.

Syn Rihanny urodził się 13 maja 2022 roku. Gwiazda od czasu do czasu dzieli się zdjęciami i filmikami swojego maleństwa, aby pokazać fanom, jak dorasta i jak rozkosznym jest chłopczykiem. Niedługo po narodzinach RZA (to imię na cześć muzyka Wu-Tang Clan), Rihanna obwieściła światu, że spodziewa się kolejnego dziecka. miało to miejsce podczas koncertu Super Bowl i trzeba przyznać, że zrobiła to w spektakularnym stylu.

Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane

Rihanna pokazała zbyt wiele?

Rodzice zwykle starają się uwiecznić piękne momenty ciąży, narodzin i dorastania swoich pociech. Rihanna zdecydowała się odejść od pomysłów rodem z Pinteresta, gdzie można znaleźć wiele subtelnych inspiracji i stanęła przed obiektywem w czerwonej bieliźnie na tle zwojów materiałów. Można by sądzić, ze zdjęcia zostały wykonane w szwalni czy hurtowni pasmanteryjnej.

Rihanna na sesji zdjęciowej pochwaliła się nie tylko ciążowymi krągłościami. Wyeksponowała również piękne nogi, dekolt i pośladki. Dla niektórych fanów to zbyt wiele, więc podzielili się swoimi spostrzeżeniami na Instagramie - To jest strój? Jesteś mamą... - napisała jedna z kobiet. Inni zarzucili piosenkarce, że jej ciało jest zbyt wyfotoszopowane - NIE dla obrobionych zdjęć, opuszczony kciuk za Photoshop, pokaż mi coś naturalnego - napisała inna użytkowniczka. Większość osób jednak zachwyciła się oryginalnymi fotografiami - Niezwykle cudowna - czytamy w komentarzach - To dopiero jest gorąca mama - oznajmił internauta.