Reni Jusis o odpadnięciu z Tańca z Gwiazdami: To jest totalnie niesprawiedliwe!

2019-09-14 23:17 DR
Reni Jusis w Tańcu z Gwiazdami
Autor: mat. pras. / Polsat Reni Jusis w Tańcu z Gwiazdami

Mimo tego, że pierwszy odcinek nowej edycji programu Taniec z Gwiazdami obejrzeliśmy w piątkowy wieczór, cały czas nie milkną echa tego, co się w nim wydarzyło. Odpadła bowiem jedna z tych uczestniczek, która typowana była jako kandydatka na finalistkę! Mowa oczywiście o Reni Jusis, która musiała pożegnać się z programem. Chwilę po emisji show piosenkarka postanowiła skomentować całą sytuację. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Za nami pierwszy odcinek programu Taniec z Gwiazdami. 13.09.2019 uczestnicy po raz pierwszy musieli zmierzyć się z emocjami, które towarzyszą programowi na żywo. Okazało się, że wiele osób bardzo dobrze radzi sobie w tańcu. Nie był to najłatwiejszy dzień dla Reni Jusis i jej tanecznego partnera. Niestety, mimo że para ta otrzymała wysokie oceny od jurorów, to widzowie zdecydowali, że to właśnie muszą opuścić program.

Po tych wydarzeniach Reni postanowiła zabrać głos w tej sprawie na swoim Instagramie:

Jest nam strasznie przykro, nie będziemy ukrywać. Dziękujemy wam wszystkim, że byliście z nami, że pisaliście do nas wiadomości. Nie wierzymy w to, co się wydarzyło. Nie zgadzamy się z tym! Uważamy, że to jest totalnie niesprawiedliwe. Ale ja Misza chcę ci powiedzieć, że dla mnie najważniejsze jest to, że zyskałam nowego przyjaciela i chcę ci obiecać, że my jeszcze zatańczymy. Nie wiem czy wiecie, ale dziewczyny które jeszcze nie tańczyły mogą też uczyć się tańczyć i występować w zawodach. Ja chcę podjąć takie wyzwanie i nie będę przerywała treningów. Postaramy się jeszcze wystąpić w jakimś pokazie i pokazać wam nasze latynoamerykańskie tańce, bo o nich marzyłam i po te tańce właśnie tutaj przyszłam. Bardzo wam dziękujemy za wsparcie no i idziemy ryczeć do chaty

powiedziała piosenkarka wszystkim swoim fanom.

Żałujecie, że Reni odpadła z Tańca z Gwiazdami?

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE