Reklamy PLAY bez Basi Kurdej-Szatan? “W nowej kampanii bez celebrytów”

2021-11-25 6:55 RD
Barbara Kurdej-Szatan
Autor: WBF

Pojawiają się kolejne, nieoficjalne informacje dotyczące przyszłości Basi Kurdej-Sztan. Tym razem chodzi o reklamy sieci PLAY, w których aktorka występuje od wielu lat. Czy Basia straci kolejną posadę? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Nie milkną echa głośnej i emocjonalnej wypowiedzi Basi Kurdej-Szatan, która odnosząc się do filmiku obejrzanego w sieci, zamieściła na Instagramie wpis, w którym obraża Straż Graniczną. Padały tam mocne słowa, było też dużo przekleństw. Finalnie aktorka przeprosiła za swoje słowa, ale sprawa urosła do takiej skali, że nie dało się jej już wyciszyć.

Basia straciła między innymi posadę w serialu M jak miłość, o czym poinformował na Twitterze prezes Telewizji Polskiej, Jacek Kurski.

Ostatnio aktorka była gościem Magdy Mołek, gdzie powiedziała, że spadła na nią fala hejtu.

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Tymczasem Pudelek donosi, że Play, czyli sieć komórkowa, w której reklamach Basia Kurdej-Szatan występuje od wielu lat, najprawdopodobniej nie przedłuży z nią kontraktu.

Czekają po prostu, aż skończy się ten, który teraz obowiązuje. W branży mówi się też, że w przyszłym roku nową kampanię będzie realizowała inna agencja reklamowa niż do tej pory. Agencje już składają Playowi oferty i propozycje jej odświeżenia. W nowej kampanii nie będzie już celebrytów typu Kurdej-Szatan czy Wojewódzki, postawią bardziej na prestiż, aktorów w stylu Gajosa i Fronczewskiego. Mają dosyć tego zamieszania i awantur, listów protestacyjnych od klientów, które otrzymują i które blokują im skrzynki

mówi informator dziennikarzy.

Jeden z pracowników sieci Play miał wyznać Pudelkowi, że wszyscy handlowcy otrzymali informację o wycofaniu materiałów reklamowych i marketingowych z Panią Kurdej-Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan urodziła się 22 sierpnia 1985 roku w Opolu. Jest polską aktorką i prezenterką telewizyjną. Stała się popularna dzięki udziałowi w serii reklam telewizyjnych sieci Play. Później jej kariera nabrała tempa. Przez wiele lat była gwiazdą TVP, gdzie prowadziła najważniejsze wydarzenia oraz festiwale.

Ostatnio, odnosząc się do filmiku obejrzanego w Internecie, Barbara w wulgarny sposób odniosła się do działań Straży Granicznej. Spadła na nią fala hejtu. Aktorka została wyrzucona między innymi z serialu M jak miłość, w którym grała od wielu lat.

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Shawn Mendes i Camila Cabello...
NAJNOWSZE