Rebel Wilson przyznała, że NIGDY nie była pijana! Na Instagramie tworzy inny wizerunek…

2019-12-11 13:35 AM
Rebel Wilson
Autor: Rex Features/East News

Rebel Wilson to niezwykle barwna aktorka. Rebel swoim pozytywnym podejściem do życia zaskarbiła sobie rzeszę fanów w mediach społecznościowych. Wiele osób uważa ją, za mega imprezową dziewczynę. Prawda jest jednak zupełnie inna. Czyżby Rebel Wilson na Instagramie mijała się z prawdą?

Rebel Wilson na Instagramie słynie z bardzo pozytywnych postów, aktorka wrzuca zdjęcia z wielu branżowych i nie tylko imprez. Nic więc dziwnego, że wielu fanów myśli, że Wilson to dziewczyna z którą można konie kraść. Swoimi postami przekonuje, że rozrywkowa z niej dziewczyna, ale czy aby na pewno w każdym tego słowa znaczeniu? W niedawnym wywiadzie w programie Jamesa Cordena, Rebel Wilson powiedziała coś, co zszokowało wiele osób, a także samego prowadzącego show. Otóż 39-letnia gwiazda wyznała, że nigdy nie była pijana!

„Mam ciekawostkę. Nigdy nie byłam pijana, przez całe swoje życie. To nie żart. Mam wizerunek imprezowej dziewczyny, na Instagramie i innych takich rzeczach, ale to nieprawda. To wewnętrzny żart ze sobą”. – wyjaśniła Rebel.

REBEL WILSON WYZNAŁA, KIEDY PO RAZ PIERWSZY SPRÓBOWAŁA ALKOHOLU

Nie da się ukryć, że nawet sam prowadzący był pod wrażeniem słów aktorki. Kolejnymi szokującymi słowami, okazał się fakt, że Wilson nie próbowała alkoholu aż do ukończenia 25 roku życia! Powód? Dowiedziała się w szkole, że alkohol zabija komórki mózgowe!

Wierzycie w słowa Rebel Wilson? 😊

Wyświetl ten post na Instagramie.
💗 Post udostępniony przez Rebel Wilson (@rebelwilson)

Zobacz też: 

NAJNOWSZE