Gwiazdy

Ralph Kaminski pokazał wyjątkowe zdjęcie. Tak wyglądał jako nastolatek

2024-05-28 16:45

Ralph Kaminski należy do grona najpopularniejszych artystów młodego pokolenia. Muzyk jest także aktywny w mediach społecznościowych i od czasu do czasu chwali się swoimi zdjęciami z przeszłości. Tym razem zaskoczył swoich fanów fotografią sprzed 16 lat. Widzimy na niej 18-letniego Ralpha, którego wizerunek nie przypomina zupełnie, tego, jaki na co dzień piosenkarz prezentuje na scenie.

Ralph Kaminski swoją przygodę z muzyką rozpoczął już w dzieciństwie. Wówczas zaczął uczęszczać na zajęcia w Jasielskim Domu Kultury. Swój warsztat muzyczny szlifował, uczęszczając do szkoły muzycznej w klasie skrzypiec, a następnie studiował na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Na swoim koncie ma cztery albumy studyjne, jednak największą rozpoznawalność przyniósł mu jego ostatni krążek "Bal u Rafała", który na rynku ukazał się w 2022 roku. Ralph Kaminski znany jest nie tylko z unikatowego głosu i ogromnej wrażliwości artystycznej, ale przede wszystkim z ekstrawaganckiego wyglądu. Uwagę wszystkich przykuwa zwłaszcza jego charakterystyczna fryzura na "grzybka".

Tak kiedyś wyglądał Ralph Kamiński! Dziś jest królem metamorfoz!

Ralph Kaminski jako 18-latek. Nie uwierzycie, jak wtedy wyglądał!

Ralph Kaminski chętnie dzieli się kadrami ze swojego życia w mediach społecznościowych. To nie pierwszy raz, kiedy pochwalił się swoim fanom zdjęciem z przeszłości. Tym razem artysta na swoim profilu na Instagramie zamieścił wycinek z lokalnej gazety, który zaprezentował go, jako młodego i utalentowanego człowieka, który wiąże swoją przyszłość ze śpiewem. Z fragmentu artykuły dowiadujemy się, że "18-letni Rafał jest jednym z solistów Jasielskiego Domu Kultury. Ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień, a jego zdolności muzyczne są wysoko oceniane przez profesjonalistów. Pod zdjęciem autora takich hitów, jak "Bal u Rafała", "Kosmiczne energie" czy "Pies" od razu zaroiło się od komentarzy. Fani gratulują Ralphowi Kaminskiemu wytrwałości w dążeniu do zrealizowania marzeń i porównują go nawet do członka brytyjskiego boys bandu One Direction!

Na tym zdjęciu to trochę taki Liam Payne z One Direction 🤭

Przyszłość przyszła, a młody wokalista nieustannie podbija serca największym wrazliwcom❤️

Byłeś wytrwały i konsekwentny 👏💖👏

Co sobie wymarzyl, to zrealizowal. Gratuluje konsekwencji, wytrwalosci, cierpiwosci. Brawo - piszą internauci.