Psychofan Kylie Jenner, Marvin Magallanes został skazany na 10 dni więzienia po tym jak rzekomo dokonywał aktów wandalizmu na strzeżonym osiedlu w The Oaks, w Calabasas, w Kalifornii. Swój dom ma tam Kylie Jenner, a także jej przyrodnia siostra Khloe Kardashian.
Jak podaje serwis TMZ,25-latek popełnił dopuścił się o wiele gorszej rzeczy. Wczoraj mężczyzna zwrócił się do Departamentu Policji w Anaheim, w hrabstwie Orange w Kalifornii, aby przyznać się do morderstwa.
Przyznał się do zamordowania w styczniu 49-letniego bezdomnego. Śledztwo doprowadziło także do podejrzeń, że mógł on zamordować również innego bezdomnego w październiku ubiegłego roku!
Obecnie mężczyzna przebywa w areszcie. Jest oskarżony o popełnienie dwóch morderstw. Obsesyjny fan Kylie Jenner wielokrotnie próbował dostać się do rezydencji gwiazdy.
Przez ostatni czas klan Kardashian/Jenner musi znosić same przykre sytuacje: napad na Kim Kardashian w Paryżu, załamanie nerwowe Kanye Westa, kradzież biżuterii Kendall Jenner.
A do tego wszystkiego dochodzą sercowe rozterki każdej z sióstr...
i

i